Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 14 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 25029
Χορευτό κάμπινγκ
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
3.0
Έχω συνηθίσει Χαλκιδική και δύσκολα με μαγεύει ένα οργανωμένο κάμπινγκ, πλέον.

Νομίζω ότι ήταν από τις καλύτερες διακοπές σε κάμπινγκ που έχω κάνει εδώ και πολύ καιρό. Οι τουαλέτες είναι ολοκαίνουριες και πεντακάθαρες. Έχω δει την καθαρίστρια να κάνει την δουλειά της πολύ καλά όμως δεν υπήρχε χαρτί/σαπούνι στην τουαλέτα.

Έχει άπλετη σκιά. Προσωπικά είχα σκηνή ανάμεσα από 5 θεόρατα πλατάνια και επομένως δροσιά οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας.

Σαν αρνητικο θα πω ότι το κάμπινγκ συνορεύει με έναν μικρό δρόμο που ενώ περνάνε μερικά αυτοκίνητα το βράδυ είναι παντελώς ήσυχος.

Οι θέσεις είναι περίεργα οριοθετημένες. Εμείς διαλέξαμε να στήσουμε πιο βαθιά από τους υπόλοιπους για να είμαστε μόνοι μας και λίγο μπερδευτήκαμε με τον χώρο που μας αναλογούσε.

Το φαΐ στο μπιτς μπαρ είναι πάρα πολύ ικανοποιητικό. Συγκεκριμένα πήραμε κλαμπ σάντουιτς με 6€ και το φάγαμε δύο άτομα. Ήταν γιγάντιο.

Το χωριό Χορευτό δίπλα στο κάμπινγκ έχει μια καταπληκτική ταβέρνα μεταξύ άλλων που λέγεται "Πέτρος ο Σογαμπρος" με πάρα πολύ καλό φαΐ και επίσης πολύ μεγάλες μερίδες.

Το κάμπινγκ ουσιαστικά δεν έχει παραλία αλλά ένα πολύ ήσυχο λιμανάκι... που δεν κάναμε ποτέ μπάνιο. Βασικά ξυπνάς το πρωί πίνεις καφέ (1.5€) και πας με το αμάξι: Φακιστρα, Μυλοπόταμο, αγίους Σαράντα κτλ.

Είναι ένα ήσυχο (ανερχόμενο) κάμπινγκ με πολύ ευχάριστο προσωπικό και φθηνό σχετικά... Ελπίζω στο μέλλον να μην χαλάσει. Το βράδι παίζει ωραία μουσική και έχει πολύ όμορφη ατμόσφαιρα αν απλά θέλετε να πιείτε τα ποτά σας χωρίς να τρέχετε Τσαγκαράδα κτλ... Αν πάτε όμως Τσαγκαράδα να πάτε στο μπαρ "Σκάλα", μακράν το καλύτερο.

Πήγαμε μέσα Ιουλίου και ήμασταν εμείς και άλλες 5 σκηνές. Αλλά όλοι σχεδόν είχαν τα αυτοκίνητα τους μέσα στον χώρο... Οπότε υποψιάζομαι ότι θα είναι κάτι μεταξύ πάρκινγκ/κάμπινγκ τον Αύγουστο. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να είναι μέσα τα αυτοκίνητα υπάρχει άπλετος χώρος απέξω.

Όπως και να 'χει θα ξαναπήγαινα άνετα στο εν λόγω κάμπινγκ.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
04 Ιουλίου 2018
Αναχώρηση
07 Ιουλίου 2018
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4488

Yesterday 9878

Week 34191

Month 161772

All 12666890

Αυτή τη στιγμή online 389 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4488

Yesterday 9878

Week 34191

Month 161772

All 12666890

Αυτή τη στιγμή online 390 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions