Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 119 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 132401
(Ενημερώθηκε: 14 Ιουλίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
2.5
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Λοιπόν!Είπα να γράψω και εγώ την κριτική μου με αφορμή τη διήμερη διαμονή μου στο συγκεκριμένο καμπινγκ...
Γενικά,στα θετικά,μπορώ να πω πως η παραλία είναι μία από τις πολύ καλές του δεύτερου ποδιού και οι παροχές του κάμπινγ αρκετά καλές για να έχεις ότι χρειάζεσαι,αν και από τιμές θα μπορούσε να είναι και πιο οικονομικα αλλα αυτο δεν είναι το θέμα...
Το θέμα είναι (και πάμε στα αρνητικά) ότι πληρώνεις ένα πολυ σεβαστό ποσό και γι'αυτό περιμένεις και τέλος πάντων κάποιες ευκολίες και ανέσεις από ένα από τα υποτιθέμενα "καλύτερα" κάμπινγκ στη Χαλκίδική.
Πρώτα απ' όλα οι τουαλέτες που σπάνια τις έβέπα καθαρές και επίσης δε είχε χαρτί, ούτε καν κρεμοσάπουνο για να πλυθείς.
Δεύτερον, οι θέσεις των σκηνών οι οποίες δεν είναι με κάποιον τρόπο οριοθετημένες και συνεπώς στήνει ο καθένας όπου γουστάρει και σου αφήνει εσένα μία θεση τόσο μικρή που δεν χωράει ούτε η σκηνή καλά-καλά, πόσο μάλλον και το αμάξι, για το οποίο να σημειώσω ότι σου δίνουν ίδιο χώρο έχεις δεν έχεις αμάξι!! Συνεπώς, όταν έχει κόσμο είναι ο ένας πάνω στον άλλο. Αν και απ'οτι είδα και ο χώρος που δίνουν για τα τροχόσπιτα είναι και πάλι μικρός σε σχέση με άλλα κάμπινγκ!
Τρίτον, οι φύλακες κάνουν βόλτες όλο το βράδυ, κάτι που σημαίνει ότι αν κάνεις το λάθος και καθήσεις σε κάποιο σημείο του κάμπινγκ μετά τις 12-1 το βράδυ σου λένε, όχι και πολύ ευγενικά, ότι πρέπει να φύγεις γιατι κάνεις και καλά φασαρία!! Άρα, το μόνο μέρος που μπορείς να κάτσεις το βράδυ είναι η σκηνή σου ή η παραλία!
Εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένη από το συγκεκριμένο κάμπινγκ γιατί σε σχέση με άλλα κάμπινγκ με ανάλογες υψηλές τιμές δεν μου πρόσφερε όσα περίμενα και αντιθέτως η υπομονή μου θα είχε αρχίσει να εξαντλείτε άμα καθόμουν λίγες μέρες παραπάνω! Το συστήνω μόνο σε οικογένειες ή σε όσους θέλουν να μείνουν για να χαλαρώσουν για ένα διάστημα και έχουν τη δυνατότητα να πιάσουν καμιά καλή θέση.
Βασικά, το μόνο που έχω να πω είναι ότι λυπήθηκα τα λεφτά που έδωσα!!!Που δεν υπάρχει και δικαιολογία γιατί ακόμα δεν θεωρούνταν και τόσο High Season πια!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1661

Yesterday 7279

Week 21486

Month 149067

All 12654185

Αυτή τη στιγμή online 373 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1661

Yesterday 7279

Week 21486

Month 149067

All 12654185

Αυτή τη στιγμή online 373 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions