Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 50 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 69673
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.5
Aν και στο παρελθόν ήταν πάντα μέσα στις προτιμήσεις μου, έχω αλλάξει εντελώς γνώμη από τις λίγες μέρες που το επισκέφθηκα φέτος . Δεν θα μιλήσω για τις εγκαταστάσεις , την καθαριότητα κλπ αυτά είναι πράγματα που ή διορθώνονται ή αλλάζονται . Αυτό που δεν μπορεί να αλλάξει είναι δυστυχώς η νοοτροπία και η πλεονεξία κάποιων ανθρώπων οι οποίοι θέλουν να εκμεταλλευτούν οτιδήποτε και από οπουδήποτε μπορεί να αποκομισθεί κέρδος . Πηγαίνοντας προς το Μίνι μάρκετ το Σάββατο 24/08 βρέθηκα μπροστά σε μια σκηνή "απείρου" κάλους η οποία διαδραματιζόταν μπροστά στην ρεσεψιόν του κάμπινγκ. Μια κοπέλα με μωρό στην αγκαλιά λογομαχούσε έντονα με κάποιον από τους υπαλλήλους του κάμπινγκ στον οποίο ζητούσε να περάσει προς στο εσωτερικό του κάμπινγκ άλλα δεν την άφηνε . Από ότι καταλάβαινα από αυτά που άκουγα η κοπέλα ήθελε να πάει σε κάποια φιλική της παρέα , για να δώσει πρώτες βοήθειες στο παιδί που το είχε τσιμπήσει μέλισσα. Ο εν λόγο κύριος της είπε να πάει στο κέντρο υγείας της περιοχής γιατί εκεί δεν ήταν νοσοκομείο . Η κοπέλα αντέδρασε λίγο άσχημα και βγήκε εκτός εαυτού κ εκεί που προσπαθούσαν να την ηρεμήσουν διάφοροι ένοικοι τριγύρω , βγήκε ο ιδιοκτήτης του κάμπινγκ ( που σημειωτέον είναι ο Πρόεδρος της Ένωσης Κάμπινγκ Χαλκιδικής ) και της έριξε μια σφαλιάρα όντας ακόμη με το μωρό στην αγκαλιά ! Από ότι έμαθα αργότερα ή όλη παρεξήγηση έγινε για τα 4-5€ της εισόδου του αυτοκινήτου στο κάμπινγκ το οποίο τελικά είχε παρκάρει έξω στον δρόμο . Αυτούς τους ανθρώπους επιλέγουμε να μας εκπροσωπούν στο μοναδικό ίσως κερδοφόρο κομμάτι που απέμεινε στην χώρα μας στον Τουρισμό ? Μπράβο λοιπόν στον κύριο που με το "αξίωμα" του μπορεί να σηκώνει χέρι σε όποιον ίσως έχει αντίθετη άποψη με αυτόν . Μπράβο για την ανδρεία και το κατόρθωμα του να χτυπήσει γυναίκα με παιδί στην αγκαλιά . Κατά τη γνώμη μου αυτό το περιστατικό δεν θα πρέπει να μείνει έτσι και μακάρι η κοπέλα να το καταγγείλει εκεί που πρέπει - αν και εδω που τα λέμε - στην Ελλάδα ζούμε !!!! Πραγματικά λυπάμαι γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω απαράδεχτη συμπεριφορά στο εν λόγω κάμπινγκ. Το 2010 εμένα προσωπικά και την αδερφή μου δεν δίστασαν να απαιτήσουν ( όχι πολύ ευγενικά θα έλεγα ) να μεταφερθούμε για το τελευταίο βράδυ από την κάλαμο καλύβα που μέναμε με ένα 4χρονο και 1 μωρό ενός έτους διότι το μωρό ξυπνούσε και έκλαιγε νωρίς το πρωί με συνέπεια να ενοχλούμε μια κυρία που είχε long stay σε μια διπλανή καλύβα καθώς και κάποιον υπάλληλο του κάμπινγκ τον οποίο ενοχλούσε το μωρό και δεν μπορούσε να "ξεκουραστεί " . Εν κατακλείδι εγώ προσωπικά και η παρέα μου δεν υπάρχει περίπτωση να ξανα πλησιάσουμε το κάμπινγκ. Η σκηνή με την σφαλιάρα μου έχει μείνει στο μυαλό και αλίμονο τι άλλο μπορεί να πάθει κάποιος εκεί αν δεν "συμμορφωθεί" με "κανονισμούς" τους .

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
22 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
25 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1215

Yesterday 8896

Week 49749

Month 177330

All 12682448

Αυτή τη στιγμή online 188 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1215

Yesterday 8896

Week 49749

Month 177330

All 12682448

Αυτή τη στιγμή online 188 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions