Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 50 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 69669
(Ενημερώθηκε: 30 Αυγούστου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
Αφού επισκεφθήκαμε αυθημερόν το Lacara όπως έγραψα και στην προηγούμενη αξιολόγηση μου καταλήξαμε να μείνουμε(το κάμπινγκ που κατευθυνθήκαμε αρχικά δεν είχε αρκετές θέσεις και είμασταν μεγάλη παρέα με μεγάλες σκηνές) σε αυτό το διάστημα 16/8-26/8. Όσον αφορά τις θέσεις ίσως και από τις καλύτερες που έχουμε μείνει στα χρόνια που κάνουμε κάμπινγκ.Ο ήλιος ήταν άφαντος χάρη στα μεγάλα πλατάνια.Η ταβέρνα άνοιξε αλλά ΄καλύτερα να μην άνοιγε καθόλου αφού ήταν τραγική.Το μεσημέρι δεν είχε της ώρας ούτε μπορούσες να παραγγειλεις τίποτα άλλο εκτός από τα ελάχιστα μαγειρεμένα φαγητά που είχε.Τηγάνι και κάρβουνα το βράδυ μόνο.Επίσης μας χρέωσαν μισό ψωμί 1,20€!! και οι 8 κυριολεκτικά τηγανητές πατάτες που είχα γαρνιτούρα στο κοτόπουλο μου ήταν άψητες και απαράδεκτες.Το μετόχι που πέρσι είχε κρέπες ,μακαρονάδες και πίτσα ήταν κλειστό.Η συμπεριφορά των υπαλλήλων στο εστιατόριο προκλητικά αντιεπαγγελματική και αίσθηση μου είναι ότι αν είναι έτσι και του χρόνου θα έχουν μεγάλο πρόβλημα. Άλλωστε σε διαφορετικές φάσεις που περάσαμε δεν είχε πάνω από 2 παρέες.Το bar τις τελευταίες μέρες το άφησαν στο έλεος του θεού(δεν είχε ούτε μπύρα βαρέλι μια μέρα)αν και τα παιδιά που δούλευαν εκεί ήταν πολύ εξυπηρετικά(Γεια σου Εύα). Ένα ακόμα πολύ αρνητικό αν και φιλόζωος ήταν τα υπεράριθμα σκυλιά στην παραλία που δε ενοχλούσαν με τα γαβγίσματα τους και δεν σε άφηναν να ηρεμήσεις.Δεν φταίνε τα ζώα αλλά αυτοί που δεν τα εκπαίδευσαν σωστά. Κατά τα άλλα το μάρκετ σχετικά καλές τιμές,οι ντουζιέρες πάντα ήταν καθαρές με ζεστό νερό και επίσης καθαρές ήταν και οι τουαλέτες.Μας έκαναν έκπτωση 10% επειδή μείναμε πάνω από 10 μέρες και από 22/8 είχε και μειωμένο τιμολόγιο.Μοναδικό μελανό σημείο είναι το εστιατόριο το οποίο για να είμαι δίκαιος περιμένω να δω πως θα δουλέψει του χρόνου.Για άτομα που ψάχνουν νυκτερινή διασκέδαση στο beach bar δεν ενδεικνύεται.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 393

Yesterday 9934

Week 40030

Month 167611

All 12672729

Αυτή τη στιγμή online 253 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 393

Yesterday 9934

Week 40030

Month 167611

All 12672729

Αυτή τη στιγμή online 253 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions