Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122423
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
εγω πηγα στο καμπινγκ 20-30 ιουλιου κ περασα μια χαρα..ανετα θα ξαναπηγαινα.το νησι ειναι πανεμορφο και εχει ομορφη χωρα κ παραλιες.θα επισημανω τα εξης ~> το εστιατοριο δε μου αρεσε απο αποψη τιμων,περιβαλλοντος,ποιοτητας κ ποικιλιας φαγητου.το μινι μαρκετ εχει οντως λιγα προιοντα οποτε συνιστω να ψωνισεται τα απαραιτητα απο αλλου κ να τα αποθηκευσετε στα κοινοχρηστα ψυγεια.οι πριζες στο εστιατοριο ειναι λιγες οποτε εγω φορτιζα το κινητο μ στις γυναικειες τουαλετες.οι τουαλετες αρκετα καθαρες,δεν εχουν χαρτι κ ειναι τουρκικες εκτος απο μια τερμα βαθος κ αριστερα.στο ντουζ σπανια δεν εβρισκα ζεστο νερο.ο χωρος ηταν ομορφος γενικα αλλα ειναι και περιορισμενος οποτε οι σκηνες ηταν ασφυκτικα κοντα η μια διπλα στην αλλη αλλα εμενα δε με ενοχλησε αυτο.σκια ειχε κυριως στα μερη που ειχαν απο πανω υποστεγο απο καλαμια.η παραλια που ειναι με το που βγαινεις απο το καμπινγκ ειχε αμμο κ δεντρα κ ηταν πανεμορφη.ειχε πολλες οικογενειες με μικρα παιδια οποτε δεν το συνιστω τοσο σε παρεες νεων που ψηνονται για χαβαλε στο χωρο του καμπινγκ.αυτα..

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4423

Yesterday 9878

Week 34126

Month 161707

All 12666825

Αυτή τη στιγμή online 347 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4423

Yesterday 9878

Week 34126

Month 161707

All 12666825

Αυτή τη στιγμή online 347 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions