Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122467
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
1.5
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
Προς ιδιοκτήτη. Κανεις λαθος ανδρεα ο ρολος σου ειναι να αστυνομευεις εσυ! οχι εγω που ειμαι πελατης και ηρθα και σου τα ακουμπησα που δουλευα σαν σκυλι ολο το χειμωνα και ηρθα να ξεκουραστω και να χαλαρωσω μερικες μερες και βρεθεικα να κανω τον αστυνομο στα μεθισμενα πιτσιρικια που πραγματικα δεν σεβονται τιποτα και κανεναν και παραλιγο να παθω νευρικο κλονισμο 5 μερες αυπνος! και ο φυλακας να πινει καφε στο μπαρ και δεν τρεχει τιποτα εισαι πολυ λαθος! αλλα μαλλον κανεις την κοροιδα γιατι ξερεις οτι το μπαρ ακουγεται εντονα εως τις 2 την νυχτα και δεν μπορεις να πεις στα αλλοπροσαλλα μικρα να κανουν ησυχια!και κατι ακομα ο χωρος που πληρωνα για να βαλω την σκηνη μου δεν ειναι να ακουμπαει πανω στην σκηνη του διπλανου γιατι πρεπει να μας στριμωξεις σαν σαρδελες!αυτο δεν ειναι camping ειναι παιδικος σταθμος!αν μπορεις κλεισε ματι εσυ σε παιδοτοπο εστω και 5 λεπτα!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Απάντηση ιδιοκτήτη 17 Οκτωβρίου, 2013

Έχω προσπαθήσει πολύ να βρω τις λέξεις και τον τρόπο να σου απαντήσω, Απόστολε. Γιατί?
Διότι διαβάζοντας το μήνυμα-σχόλιο σου, κατάλαβα ότι δεν κατάφερα να σου παρέχω ότι πραγματικά επιθυμώ. Πιθανό είναι η πολυπόθητη αστυνόμευση τελικά να είναι λύση.
Θα μας δώσεις λίγο χρόνο να το καταλάβουμε και εμείς. Πιθανό ειναι, όταν κάποιος ή κάποιοι δεν θα σέβονται να αποβάλλονται από το κάμπινγκ. Ριζοσπαστικό για εμάς, αλλά νομίζω ότι διαβάζοντας τα τελευταία μηνύματα-σχόλια, καταλήγουμε, σε αυτής της χρήσης τα μέτρα.
Θα μου επιτρέψεις να κλείσω εδώ, αντιμετωπίζοντας μια νέα κατάσταση πραγμάτων και να σκεφτώ πολύ σοβαρά τι θα πρέπει να κάνω εδώ και στο εξής. Πιθανό είναι να μην μας διαλέγουν πια οι πελάτες μας, εμείς να σας διαλέγουμε. Θα δούμε…

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 750

Yesterday 12335

Week 13085

Month 196446

All 12701564

Αυτή τη στιγμή online 574 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 750

Yesterday 12335

Week 13085

Month 196446

All 12701564

Αυτή τη στιγμή online 575 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions