Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 46 0.5
Hot
ΚΥΘΗΡΑ 110025
Προχθές γύρισα από Κύθηρα. Πέρασα πολύ καλά, γιατί το νησί το λατρεύω. Έχει υπέροχες παραλίες, Σπαραγαρίος, Χαλκός, Φυρή Άμμος, οι αγαπημένες μου. Όμως φέτος στο camping η κατάσταση ήταν στο έλεος του Θεού. Έφτασα και δεν υπήρχε ψυγείο, καταψύκτης, ψύκτης για πόσιμο νερό και εστία για να μαγειρεύεις. Το κάμπινγκ έμενε ανοιχτό όλο το 24ωρο, χωρίς φύλαξη. Πήγα στην αστυνομία να διαμαρτυρηθώ και επικοινώνησαν αυτοί με το Δήμο. Αρνήθηκα να καταβάλλω το αντίτιμο, δηλ. 6 ευρώ το άτομο και 4 η σκηνή. Τους είπα ότι πληρώνω το νερό που πίνω, δεν μπορώ να μαγειρέψω, οπότε τρώω έξω μεσημέρι-βράδυ, δεν υπάρχει ψυγείο ούτε για το γάλα των παιδιών. Οπότε θα μου στοίχιζε σα να έμενα στο καλύτερο ξενοδοχείο. Και φυσικά η καντίνα που υπήρχε μέσα για τα βασικά ήταν άφαντη. Ο κύριος που ανέλαβε φέτος έμεινε ξεκρέμαστος από το Δήμο, αλλά δεν μπορεί να κάνει κάτι ο ίδιος. Δεν ξέρω τι μπορεί να αλλάξει μέσα σε λίγες μέρες, αλλά όποιος θέλει να πάει, να επιμείνει να ενημερωθεί λεπτομερώς για το τι προσφέρει, από τλφ. του Δήμου ή της αστυνομίας (δεν τα έχω).
Κατά τα άλλα, το νησία για εμένα, τουλάχιστον, είναι άπαιχτο...
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6913

Yesterday 9878

Week 36616

Month 164197

All 12669315

Αυτή τη στιγμή online 343 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6913

Yesterday 9878

Week 36616

Month 164197

All 12669315

Αυτή τη στιγμή online 343 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions