Κάμπινγκ εντελώς εγκαταλελημένο πιθανώς λόγω αδιαφορίας του ιδιοκτήτη ο οποίος βρίσκεται μόνο στην ταβέρνα του κάμπινγκ.Μέτρια καθαριότητα και απο σκιά εχει κάτι σάπια καλάμια τα οποία με το παραμικρό αεράκι σου'ρχονται στο κεφάλι.Οι μόνιμοι κατασκηνωτές εχουν πιάσει τις καλύτερες θέσεις του κάμπινγκ δίπλα στο κύμα και από ότι είδα έχουν "ξεφύγει"γιατι κάποιοι έστρωναν πλακάκια,άλλος έβαζε ηλιακό θερμοσύφωνα, καποιος άλλος έριχνε χαρμάνι κ.τ.λ. Απαράδεκτο επίσης δίπλα στην ταβέρνα υπάρχει ο βόθρος για τις χημικές και την ώρα που τρως ετσι και αδειασει κάποιος την τουαλέτα πεθανες στη μπόχα.Η θάλασσα του κάμπινγκ με κοτρώνες και επικινδυνη για παιδιά.Δεν υπάρχει περίπτωση...
Επισκευφτηκα το κάμπινγκ αρχές Ιουλίου με το τροχόσπιτο μου επειδή είχα ακούσει καλές κριτικες. Φτανοντας στο καμπινγκ μας υποδεχτηκε ο αγέλαστος-ανάγωγος ιδιοκτήτης κος Βαγγέλης ο οποίος αφού μας έσκασε για να μας πει που να βάλουμε το τροχόσπιτο όταν τον ρωτήσαμε αν μπορούμε να το βάλουμε μόνιμα έγινε Τούρκος και μας είπε ότι δεν βάζει μόνιμους (σημείωση ότι το 1/2 του κάμπινγκ είναι μόνιμοι).Επειδη για αυτο το καμπινγκ ακουω ολο για την καθαριοτητα εχω να πω τα εξης.Μπορει να φαινεται καθαρό αλλά ριxνοντας μια ματια στο σφουγγαρι του καθαριστή ειδα ότι είναι καταμαυρο από την μπιχλα και εχει να...