Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.6 22 0.5
ΣΚΙΑΘΟΣ & ΣΚΟΠΕΛΟΣ 79222
(Ενημερώθηκε: 21 Ιουλίου, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
2.5
Πήγα στο συγκεκριμένο κάμπινγκ το καλοκάιρι του 2011 για 6 μέρες. ΜΠορώ να πω ότι είναι το πιο καθαρό κάμπινγκ που έχω πάει κ την ίδια άποψη είχαν κ οι φίλες μου. Ίσως να έπαιζε ρόλο ότι όταν είχαμε πάει εμείς είχε πολύ λίγο κόσμο. Ο ιδιοκτήτης είναι λίγο περίεργος τύπος, αλλά με εμάς ήταν αρκετά ευγενικός. Γενικά το μέρος μου φάνηκε πολύ περιποιημένο, θεωρώ όμως ότι ήταν πανάκριβο χωρίς λόγο, όπως είναι βέβαια κ όλο το νησί.
Ένα αρνητικό είναι ότι δεν υπάρχει καθόλου παρείστικο κλίμα, καθώς απαγορεύεται η μουσική μετά από μια συγκεκριμένη ώρα κ γενικά ο ιδιοκτήτης θέλει ησυχία. Κάτι που μου άρεσε ήταν ότι υπήρχαν κάποια βιβλία που μπορούσε όποιος ήθελε να τα δανειστεί (χάλια βιβλία βέβαια, αλλά μου άρεσε σαν ιδέα).
Το κάμπινγκ είναι τουλάχιστον 15 λεπτά με τα πόδια από τις φημισμένες παραλίες και αρκετά μακριά από τη χώρα που είναι η νυχτερινή ζωή. Το βράδυ αν κάνει κάποιος το λάθος κ μείνει εκεί θα κόψει τη φλέβα του, γιατί δεν υπάρχει κανένα μπαράκι της προκοπής εκεί κοντά.
Γενικά το νησί είναι γεμάτο κάγκουρες κ η νυχτερινή ζωή δεν ήταν καθόλου του γούστου μου. Παρόλαυτα εμείς περάσαμε πολύ ωραία, γιατί το νησί σε αποζημιώνει με τη φύση κ τις θάλασσες του. Οι γνώστες παραλίες ήταν μες στον κόσμο κ τα καγκουρο-μπιτσόμπαρα , αλλά αν κάνεις έχει όρεξη για περπάτημα ή αμάξι, μπορεί να βρεί πολύ ωραίες παραλίες κ αρκετά απομονωμένες.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 10381

Yesterday 9798

Week 48191

Month 28035

All 12736670

Αυτή τη στιγμή online 401 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 10381

Yesterday 9798

Week 48191

Month 28035

All 12736670

Αυτή τη στιγμή online 401 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions