Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146579
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
1.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
4.0
Ξεκιναω λεγοντας οτι κανω οργανωμενο camping χρονια και ειμαι γενικα πολυ προσαρμοστικη, γνωριζοντας οτι εχω επιλεξει να μην ειμαι σε πενταστερο ξενοδοχειο. Αυτο που εχω να πω ειναι: Απλα απογοητευτικο και αποριας αξιο που εχει τοσες καλες κριτικες ( προφανως λογω τοποθεσιας μιας κ για χρονια ηταν το μοναδικο στην περιοχη και το Πηλιο ειναι αντικειμενικα πανεμορφο). Το μονο θετικο ειναι οτι εχει αρκετη σκια και οτι ειναι αρκετα κοντα στο χωριο που μπορεις να βρεις οτι χρειαζεσαι ( και ειναι αρκετα σημαντικο γιατι στο camping το mini market εχει ελαχιστα πραγματα και δεν εχει εστιατοριο). Η καθαριοτητα στους κοινοχρηστους χωρους απαραδεκτη - που δεν κανει εντυπωση οταν εχεις ελαχιστες τουαλετες, μια κουζινα και μονο εναν ανθρωπο ολη ημερα υπευθυνο για την καθαριοτητα ΟΛΟΥ του camping. Παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες του δεν αρκει. Υποδομες ανεπαρκεις, παλιες και κακοσυντηρημενες. Ενα ψυγειο παγωτων καλυπτει τις αναγκες καταψυξης για ολο το camping. Σαπουνι, χαρτι στις τουαλετες ή γκαζι στην κουζινα ησουν τυχερος να βρεις. Ζεστο νερο επισης. Θεωρητικα μεχρι τις 22:00 πρακτικα μεχρι τις 19:00 το αργοτερο και με ακανονιστη ροη. Το προσωπικο παραδομενο με μονη κλασσικη απαντηση σε ολα τα παραπονα οτι ειναι απλα υπαλληλοι. Ο δε ιδιοκτητης, οτι παραπονο κ να εκανες το ακουγε για πρωτη φορα. Ηταν ξεκαθαρο οτι δεν υπηρχε κανενα ενδιαφερον για βελτιωση παρα μονο προσκαιρο κερδος. Και ως προς αυτο να πουμε οτι ηταν αρκετα πιο ακριβο απο αλλα της περιοχης. Αυτα τα λιγα. Περασαμε ομορφα λογω καλης διαθεσης και καλης παρεας, αλλα το camping δεν βοηθησε καθολου σε αυτο. Αν δεν αλλαξει ριζικα η νοοτροπια δεν το προτεινω σε κανεναν.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
07 Αυγούστου 2023
Αναχώρηση
21 Αυγούστου 2023
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 1919

Yesterday 4521

Week 25951

Month 75412

All 12784047

Αυτή τη στιγμή online 306 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1919

Yesterday 4521

Week 25951

Month 75412

All 12784047

Αυτή τη στιγμή online 306 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions