Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146544
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ....
Πρώτη μου φορά σε κάμπιγκ και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη. Η πρώτη εντύπωση στην υποδοχή άψογη. Μας υποδέχτηκαν με το χαμόγελο και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν στα πάντα.Μέχρι και καρέκλες μας δάνεισαν γιατί δεν χωρούσαν στο αμάξι και δεν είχαμε. Ο χώρος καταπληκτικός, μέσα στο πράσινο, περιποιημένος και πάνω στο πλακόστρωτο που συνδέει την παραλία με το χωριό. Οι τουαλέτες είναι οι πιο καθαρές κοινόχρηστες που έχω δει. Κάθε δύο ώρες τις καθάριζαν και άδειαζαν τα καλάθια. Λίγο πιο αραιά δεν ξέρω κάθε πότε έριχναν παντού και ένα σπρέϊ ροζ το οποίο δεν μυρίζει καθόλου γιατί είναι βιολογικό μου είπαν (το ρώτησα γιατί είχα την ίδια απορία με άλλους γιατί δεν μυρίζει απορυπαντικό). Έχει νιπτήρες για ρούχα και κατσαρολικά και δυο πετρογκαζ για μαγείρεμα (τα οποία νομίζω θα είναι λίγα τον Δεκαπενταύγουστο)γι'αυτό καλά είναι αν έχετε να πάρετε τα δικά σας για μαγείρεμα.Έχει μεγάλο καταξύκτη και δύο μεγάλα ψυγεία που ήταν υπέρ αρκετά την εβδομάδα που ήμουν εγώ (2-10 Ιουλίου). Γενικά δεν μου έλειψε τίποτα παρόλο που ήμουν μόνη μου με τα παιδιά. Μου έκανε εντύπωση που συνυπήρχαμε οικογένειες , νεολαία, ξένοι τουρίστες και άτομα μεγαλύτερης ηλικίας χωρίς να ενοχλεί ο ένας τον άλλον και περνούσαμε όλοι ΚΑΛΑ!!! Στα κατά του χωριού -όχι του καμπινγκ- θα αναφέρω οτι δεν έχει φαρμακείο και ΑΤΜ πράγμα που σημαίνει οτι αν δεν έχεις μεταφορικό μέσω να πας στο δίπλα χωριό πρέπει να προνοήσεις από πριν για τα παραπάνω.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5587

Yesterday 8022

Week 13609

Month 63070

All 12771705

Αυτή τη στιγμή online 269 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5587

Yesterday 8022

Week 13609

Month 63070

All 12771705

Αυτή τη στιγμή online 269 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions