Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146555
2 ταχυτητων....
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Δεν θα αναφερθω στα καλα του camping γιατι πολυ απλα ο,τι εχει γραφει ισχυει πανω κατω.
Θα ηθελα να σταθω κυριως στο γεγονος οτι το campingλειτουργει σε 2 ταχυτητες....

1. Τροχοσπιτα, συχνοι πελατες - γνωστοι
2. Σκηνες - αγνωστοι

- Το πρωτο πραγμα που σου λενε οταν φτανεις ειναι τι καλη δουλεια εχουν κανει στο χωρο και οτι πρεπει να τον προσεχεις. ΠΧ. το αμαξι να μενει μονο πανω στο δρομο του camping και οχι στους χωρους των σκηνων. Τα αυτοκινητα πανε παντου, η τουλαχιστον μεχρι εκει που φτανουν.
Τροχοσπιτα, επισης,....

- Το προηγουμενο ΣΚ ειδα να γινεται παρατηρηση σε καποιον που εφερε το αμαξι, για να φορτωσει ο ανθρωπος, ενω ακριβως διπλα υπηρχε αραχτο τροχοσπιτο.!!! Λιγο διπλα αλλα 2 τροχοσπιτα, και στην αλλη γωνια του camping αναμεσα απο σκηνες ακομα ενα αυτοκινητο.

- Το μπαρακι, "βαραει" μεχρι αργα χωρις λογο (ευτυχως με καλη μουσικη).

- Αντε το μπαρακι να το αντεξω, αλλα τον τυπα που εχει στησει ολοκληρη μπουζουκερι και χτυπαει το κλαρινο ολη μερα στο τερμα?

- Τελος, εχω την αισθηση, οτι τα μπανια απλα τα καταβρεχουν κατα την ωρα του καθαρισμου, μιας και 3 φορες που ειδα τον υπαλληλο να καθαριζει, απλα εριξε νερακι και μετα το σκουπισε....(Ισως να μην ειδα εγω καλα...)

Εχω παει 3 φορες φετος και θα ξαναπαω. Απλα μερικα πραγματα ισως πρεπει να ληφθουν υπ οψιν...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων
Απάντηση ιδιοκτήτη 03 Αυγούστου, 2011

Ευχαριστούμε για τις επισημάνσεις. Η καλοπροαίρετη κριτική είναι πάντα ευπρόσδεκτη. Θα γίνουν άμεσα διορθωτικές κινήσεις, ορατές την επόμενη φορά που θα έρθετε.

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 3228

Yesterday 6301

Week 17551

Month 67012

All 12775647

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3228

Yesterday 6301

Week 17551

Month 67012

All 12775647

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions