Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 85 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 120481
(Ενημερώθηκε: 09 Αυγούστου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
2.0
Τοποθεσία
 
1.0
οκ δεν λεω καλο καμπινγκ καθαρο αλλα αυτα που ακουγα τοσο καιρο ειναι υπερβολικα. γιατι το συγκρινουμε με καμπινγκ τα οποια δεν εχουν να προσφερουν τιποτα? εαν κατσουμε και το συγκρινουμε με οργανομενα καμπινγκ με το ζορι θα ξαναπαω! 1. πανακριβα φαγητα που οι τιμες δεν θυμιζουν καμπινγκ, αλλα 5 αστερων ξενοδοχειο 2. ο ιδιοκτητης σε κοιταει στο πορτοφολι οταν πας να πληρωσεις! 3. 4,5 ευρω το ρευμα μας χρεωσε την καθε ημερα, τοσα δεν χαλαω σπιτι μου που καινε ενα σωρο συσκευες! επειδη κατσαμε δεκα ημερες ειδα παρα πολλα πραγματα ακομα. ειδικα η γυναικα του κυριου που ειχε το καμπινγκ που δεν λεω μου ηταν συμπαθεις αλλα τονιζω η γυναικα του σε κοιταζε με ενα στιλακι απαξιοτικο και δεν καταλαβαινω το γιατι? λεφτα τους αφηναμε και θα επρεπε να το σεβετε αλλα μαλλων ποιος εχασε το σεβασμο για να τον βρει η κυρια (εγω ειμαι και οχι αλλη)! απο καθαριοτητα εμεινα ικανοποιημενος ακομα και απο την θεση που ειμαστε ηταν τελεια οσον αφορα τον ισκιο! τελος θελω να πω εαν ειναι να παω παλι σε αυτο το καμπινγκ γιατι να μην προτιμεισω ενα ξενοδοχειο 5 αστερων? απλα το συγκεκριμενο καμπινγκ απευθυνεται σε παχυλα πορτοφολια! οπως θελει ας παει να το διαπιστωσει! και δεν ισχυει οτι το καλο πληρωνετε γιατι αυτη ειναι μια φρασει μονο για να μας εκμεταλευονται!!!!!!!!!!! καλο καλοκαιρι!!!!!!!!!!!1
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 3
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 8666

Yesterday 10158

Week 67303

Month 47147

All 12755782

Αυτή τη στιγμή online 275 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8666

Yesterday 10158

Week 67303

Month 47147

All 12755782

Αυτή τη στιγμή online 276 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions