Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 85 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 120448
Ένα από τα καλύτερα camping στην Ελλάδα
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Έχω μεγάλη εμπειρία από καμπινγκ, καθώς έχω πάει σε πάνω από 40 σε όλη την Ελλάδα, αλλά και στο εξωτερικό το χειμώνα. Φέτος αποφάσισα να κάνω το γύρω της Πελοποννήσου, μένοντας 2-3 μέρες στον κάθε νομό (σε κάμπινγκ πάντα). Ένα από τα καμπινγκ που έμενα ήταν και ο ερωδιός. Έμεινα κατενθουσιασμένος από την οργάνωση, την εξυπηρέτηση των υπαλλήλων (πάντα ήταν με ένα χαμόγελο και ήταν πρόθυμοι να κάνουν ότι τους ζητήσω), τις παροχές (δωρεάν ιντερνετ, δωρεάν ξαπλώστρες στην παραλία, όλο το 24όρο ζεστό νερό στα μπάνια), τις εγκαταστάσεις (κομπρεσερ για τα στρώματα, κουζίνα για να μαγειρεύουμε, ψυγεία και καταψύκτες για τα πράγματά μας, διέθετε βιολογικό καθαρισμό, καθώς και γεννήτρια). Εκεί που θέλω να σταθώ είναι οι τιμές του κάμπινγκ, διαβάζοντας το σχόλιο του pcdr νομίζω ότι παρουσιάζει τα πράγματα κωμικοτραγικά. Εγώ με την κοπέλα μου μείναμε 3 βράδια και πληρώσαμε 58 ευρώ συνολικά. Επίσης φάγαμε στο εστιατόριο (την πρώτη βραδιά) με 15 ευρώ (σαλάτα μαρούλι, αναψυκτικά και 2 μακαρονάδες με σάλτσα) Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ήταν και οι τιμές του καφέ, ένας φραπέ 2 ευρώ, μία γρανίτα (την οποία είχα ξεσκίσει) 1,5 ευρώ. Και αν κάνω σύγκριση με μαγαζιά στην περιοχή που μένω, που μου χρεώνουν τον φραπε 2,5 και 3 ευρώ και την γρανίτα που είχα τύχει να πάρω 2,5 ευρώ, δεν νομίζω ότι είναι και ακριβά! Αυτό που ανέφερες για τον ιδιοκτήτη ότι γυρνούσε με το ποδηλατάκι χωρίς λόγο και αιτία, ήταν εντελώς λάθος. Έπρεπε να σε είχα πάρει μαζί μου σε καμπιγνκ στην Άνδρο όπου ο ιδιοκτήτης ήταν όλη μέρα στο bar σε κατάσταση μέθης, αδιαφορώντας για τα πάντα! Εμένα προσωπικά ο ιδιοκτήτης του καμπιγκ ερωδιός, όταν πήγα να τον ρωτήσω αν έχει κάποια τρόμπα για τα στρώματά μου (του αυτοκινήτου μου δεν δούλευε), αμέσως ενδιαφέρθηκε και με οδήγησε στο κομπρεσερ που διαθέτει το καμπινγκ, και εκεί ένας υπάλληλος μου φούσκωσε μέσα σε 1 λεπτό τα στρώματα (θαλάσσης και ύπνου). Πάντα ήταν ευγενικός μαζί μας, και όταν θελήσαμε να τον ρωτήσουμε για την παραλία της βουδοκοιλιάς, μας έδωσε λεπτομερής οδηγίες. Τέλος, κάνοντας μια αναδρομή στο παρελθόν, και στα προηγούμενα καμπινγκ που είχα επισκεφτεί, δεν μπορώ να συγκρίνω κανένα με το συγκεκριμένο.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 4
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2629

Yesterday 12335

Week 14964

Month 198325

All 12703443

Αυτή τη στιγμή online 560 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2629

Yesterday 12335

Week 14964

Month 198325

All 12703443

Αυτή τη στιγμή online 560 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions