Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 30 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 64789
Molis girisa apo 5imero k tha ithela na ektheso tin apopsi mou..
Genika tha to haraktiriza perifragmeno eleythero camping afou den iparxoun stantar thesis alla mporis na stisis opou thes.
I skia genika sto megalitero meros tou camping ine ikanopoiitiki
Megali entiposi mou ekane to poiotiko k se poli kales times fai stin taverna tou camping,ine kati pou den to perimena.
Ta mpania k oi toualetes katharizontai sixna kati pou prosopika exo parapono sta perisotera camping,exi panta sapouni alla oxi panta xarti.
i thalassa ine poli konta emena prosopika den me trelane alla itan ikanopoiitiki gia aragma k mpanio, poli megali paralia me ammoudia k kathari thalassa.
Epidi omos den ine ola rodina ta meionektimata pou ida ine ta eksis......
Ipirxe kosmos o opoios ixe free mesa sto xvro ta skilia tou k fisika anarotiemai pou akrivos leronane, kanenas ipeythinos den ta apagoreuse parolo pou exi k tampeles mexri k stin paralia oti apagorevontai ta skilia..
To gegonos oti oi thesis den ine kathorismenes epitrepi ston kathena pou den ine siniditopoiimenos na kolai tin skini k na min noiazete k gia tin isixia an piei ligo.
To camping exi se kapoio simio tou ammo thalassis pou den fenetai katholou k tonizo oti distixos den iparxi kamia episimansi..imoun o 4os pou epesa mesa se 3 meres k epatha zimia sto amaksi... mou zitithikan k xrimata gia na to apegloviso... eutuxos me voithisan kapoioi thamones me tzipaki
Genika o kosmos ine apo ksenes xores k pai kathe xrono,opote den iparxoun provlimata fasarias genikotera.. Elpizo na voithisa.. Tha to protina gia parees perissotero alla k gia zeugari opos imoun k ego
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 3189

Yesterday 8562

Week 28265

Month 123145

All 12831780

Αυτή τη στιγμή online 199 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3189

Yesterday 8562

Week 28265

Month 123145

All 12831780

Αυτή τη στιγμή online 199 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions