Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 85 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 120462
αυγουστος 2008
Γυρίσαμε πριν 2 μέρες και έχω να κάνω και εγώ κάποια σχόλια για το camping. Kαταρχήν να πω πως σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το mitsaki. Βέβαια εγώ βρηκα αρκετά ικανοποιητικό το φαγητό του camping και τις μερίδες του. Γενικώς πολύ οργανωμένος και προσεγμένος χώρος αλλα σίγουρα όχι αυτό που περίμενα πριν πάω με βάση αυτά που έιχα διαβάσει. Σε ότι αφορά τις τουαλέτες ήταν αρκετά καθαρές αλλά σιγουρα μπορούσε να ειναι και σε καλυτερη η κατάσταση (ίσως να έφταιγε ο πολύς κόσμος) . Η παραλία που έχει μπροστά στο camping είναι λίγο βούρκος αλλά σε μικρή απόσταση βρίσκεις τη ΧΡΥΣΗ ΑΚΤΗ που είναι πολύ ωραία. Αν μπείτε στο site του camping θα διαβάσετε ότι η θέση για κάθε σκηνή ειναι 45tm. και για τα τροχόσπιτα είναι 80τμ. Αυτό βέβαια δεν ισχύει! Ατό που με εντυπωσίασε είναι ο κόσμος που υπήρχε. Παρόλο που υπήρχανε πολλά παιδιά στο χώρο και πολλές ελληνικές οικογένειες δεν υπήρχε καθόλου φασαρία και αυτες οι \"τραγικές\" σκηνές του τυπου \"γιωργακκιιιι το αυγο σου..κλπ. χαχα!\". Θεωρώ ότι το πιο ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ηταν ο ιδιοκτήτης που οπως είπε και το mitsaki σε έβλεπε σαν πορτοφόλι. Επίσης δε μου άρεσε ο τρόπος του προς τους υπαλλήλους (που πρέπει να ομολογήσω οτι όλοι ηταν πολύ φιλότιμα παιδιά) ακόμα και προς την οικογένεια του που τους πρόσεβαλε επανελειμένα μπροστά στο κόσμο. Ο τύπος προσωπικά με έφερε πολλές φορές στα όρια μου με την προκλητική συμπεριφορά του. Σε γενικές γραμμές πέρασαμε πολυ καλά γιατί βρήκαμε και καλή παρέα αλλά σίγουρα το camping μπορούσε και καλύτερα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 92

Yesterday 7856

Week 28104

Month 7948

All 12716583

Αυτή τη στιγμή online 410 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 92

Yesterday 7856

Week 28104

Month 7948

All 12716583

Αυτή τη στιγμή online 410 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions