Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 22 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 40713
Απάντηση στον ιδιοκτήτη:
Το camping Fare το βρήκα μέσα απο αυτό το site και βασίστηκα στα σχόλια που είδα για να κάνω τις διακοπές μου εκει. Όφειλα λοιπόν να μεταφέρω κι εγω τη δική μου εμπειρία για να ενημερώνεται ο κόσμος.
Δεν έχω σχολιάσει άλλα camping γιατί ευτυχώς δεν είχα αρνητικές εμπειρίες απο κάποιο άλλο.Το καταλαβαίνω οτι θες να υπερασπιστείς τη δουλειά σου και γνωρίζω οτι προσωπικά εσύ έχεις διορθώσει πάρα πολλά πράγματα στο camping (μας ενημέρωσαν γι' αυτό οι "μόνιμοι" κατασκηνωτές), αλλά αυτά που περιέγραψα δυστυχώς δεν είχαν ίχνος υπερβολής. Πραγματικά δυσκολευτήκαμε πολύ στη διαμονή μας εκεί και δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα. Θα μπορούσα να αντικρούσω μία μία τις απαντήσεις σου αλλά δεν θα μπω σε αυτή τη διαδικασια. Τα γούστα και οι προτιμήσεις άλλωστε ποικίλλουν....αλλά βρε Δημήτρη το συρματόπλεγμα που έχει το camping για περίφραξη στο ρέμα εμποδίζει τις κατσαρίδες και τα ποντίκια να περάσουν???????Δεν είναι και τόσο καλοταϊσμένα.....Με συγχωρείς αλλά αυτή είναι η αλήθεια και το ξέρεις..... Συνεχίζω να πιστεύω οτι καταβάλεις σημαντικές προσπάθειες, απλά προσπάθησε κι άλλο και να επιμείνεις σε κάποια πράγματα.....είναι πολύ καλό το σημείο του camping.....είναι κρίμα....
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6118

Yesterday 9878

Week 35821

Month 163402

All 12668520

Αυτή τη στιγμή online 360 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6118

Yesterday 9878

Week 35821

Month 163402

All 12668520

Αυτή τη στιγμή online 360 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions