Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 133900
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
4.5
ενα πολυ ομορφο μερος σε μια αχανης παραλια...
δεν ειμαι λατρης των τεραστιων παραλιων αλλα αυτο δεν με εμποδισε να επισκεφτω ενα απο τα πιο οργανωμενα και καθαρα καμπινγκ που εχω μεινει...ησυχο, δροσερο του ελειπε λιγο η σκια αλλα αν εψαχνα ισως ευρισκα καλυτερο μερος...πολλα παιδια,οικογενειες , κατοικιδια χωρις την παραμικρη ενοχληση για εμας τους μοναχικους ταξιδιωτες.
καθαρο και σε τουαλετες κουζινες ψυγεια και αρκετα ενημερωμενο μινι μαρκετ. πολυ καλο φαγητο και κρυα μπυρα. ατυχησα στον καιρο καθως ειχε πολυ αερα αλλα αυτο δεν με απετρεψε στο να χαρω την θαλασσα το πρωι που ηταν αρκετα ηρεμη και αργα το βραδυ που επεφτε ο ανεμος. πολυ ομορφη ατμοσφαιρα που ολοι οι εμπλεκομενοι την εκαναν ιδανικη...και εξηγουμαι...σεβασμος στις ωρες κοινης ησυχιας και ενα πολυ ευγενικο και αρτια καταρτισμενο προσωπικο που ηταν εκει παντα με χαμογελο να σε βοηθησει σε οτιδηποτε χρειαστεις και να σου εξασφαλισει τις ωρες χαλαρωσης που εγω επιθυμω σε αυτον των τροπο διακοπων...
σιγουρα το προτεινω ανεπιφυλακτα καθως στην ακρη της πισινας με τον καφε και το βιβλιο μου ουδεποτε ενιωσα κατι διαφορετικο απο οτι ανεφερα παραπανω...
εννοειται θα ξαναπερασω...
τα ξαναλεμε

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
01 Σεπτεμβρίου 2018
Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Απάντηση ιδιοκτήτη 05 Ιουλίου, 2019

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σας λόγια! Χαιρόμαστε που περάσατε ευχάριστα τις διακοπές σας, θα χαρούμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε!
Ζαφειράκου Ηλιάνα

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1906

Yesterday 9934

Week 41543

Month 169124

All 12674242

Αυτή τη στιγμή online 168 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1906

Yesterday 9934

Week 41543

Month 169124

All 12674242

Αυτή τη στιγμή online 168 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions