Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 134099
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
Η διαμονή μου σε αρκετές δεκάδες camping ανά την Ελλάδα, από το Βάι της Κρήτης μέχρι το Sani της Χαλκιδικής αλλά και οι επισκέψεις μου σε ακόμη περισσότερες δεκάδες camping στα οποία βρέθηκα τα τελευταία 40 χρόνια μου δίνουν την δυνατότητα να συγκρίνω και να αξιολογώ με ασφάλεια ένα camping κατά την ταπεινή μου γνώμη.
Θεωρώ, χωρίς ίχνος υπερβολής ότι πρόκειται για ένα διαμάντι του νομού Λακωνίας, θεόρατες λεύκες και μια πληθώρα άλλων δένδρων εξασφαλίζουν πυκνούς ίσκιους και δροσιά στους κατασκηνωτές τους θερινούς μήνες.
Οι εγκαταστάσεις υγιεινής και οι ντουζιέρες αρκετές σε αριθμό, εφάμιλλες καλού ξενοδοχείου και πάντα καθαρές με αδιάλειπτη τροφοδοσία του χαρτιού υγείας χάρη στην συνεχή παρουσία των καθαριστριών σε αυτές.
Επειδή όμως εχθρός του καλού είναι το καλύτερο αν υπήρχαν ένα- δύο σημεία με υγρό σαπούνι στους νιπτήρες θα ήταν ένα συν.
Επαρκείς καθαροί χώροι για μαγείρεμα με παροχή εστιών αερίου.
Εστιατόριο με ποικιλία φαγητών μαγειρευτά και της ώρας σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον με θέα την φανταστική πισίνα από τη μία και την υπέροχη θάλασσα από την άλλη.
Οι σερβιτόροι και εν γένη το προσωπικό ευγενέστατοι.
Μια πισίνα πραγματικό στολίδι του camping με ξαπλώστρες , πούφ, γκαζόν και πολλά αλλά που ομορφαίνουν τον περιβάλλοντα χώρο.
Η θάλασσα πεντακάθαρη με μια τεράστια αμμώδη παραλία χιλιομέτρων.
Θεωρώ είναι ελάχιστοι αυτοί που πέρασαν από εκεί και δεν έμειναν ικανοποιημένοι.
Ανατρέχοντας στα σχόλια των κατασκηνωτών αυτό γίνεται εύκολα αντιληπτό.
Μία εξαίρεση είναι ένας τύπος που με χαρακτήρισε προύχοντα και ότι έχω καταλάβει πολλά τετραγωνικά όντας σε σημείο που έχει ίσκιο όλο το εικοσιτετράωρο.
Καταρχήν ο συγκεκριμένος κύριος χαρακτηρίζει τον εαυτό του ότι μένει σε κολ_ χανείο από αυτό και μόνο καταλαβαίνει κανείς περί τίνος πρόκειται.
Σαν πονηρό _βλαχος τράβηξε μια φωτογραφία με το τροχόσπιτο μου αλλά εντέχνως άφησε την μεγάλη σκηνή που υπήρχε ΔΊΠΛΑ ΜΟΥ εκτός του κάδρου της φωτογραφίας, δείχνοντάς μόνο τον ανοιχτό χώρο μπροστά της που χρησιμοποιούσαν ΈΞΙ άνθρωποι δύο γονείς με τα τέσσερα παιδιά τους, τα τέσσερα ποδήλατα των παιδιών τις καρέκλες τους το τραπέζι τους ( όλα αυτά εύκολα μπορεί να τα διακρίνει κανείς στη δεξιά πλευρά της φωτογραφίας) χρεώνοντας σε εμένα ότι είχα καταλάβει όλο αυτόν τον χώρο.
Αφού αυτός δεν είχε εικοσιτέσσερις ώρες ίσκιο δεν μπορεί να έχουν οι άλλοι, και κατά το να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα άρχισε τους χαρακτηρισμούς.
Του επιστρέφω τους χαρακτηρισμούς.
Επιστρέφοντας στις εντυπώσεις μου για το camping πρόκειται για μια εξαιρετική προσπάθεια που έχει γίνει και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στην διεύθυνση για το υπέροχο αποτέλεσμα.


ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
21 Ιουλίου 2017
Αναχώρηση
07 Αυγούστου 2017
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά άνω των 12 χρονών
Έμεινα
Τροχόσπιτο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 4
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 6090

Yesterday 8022

Week 14112

Month 63573

All 12772208

Αυτή τη στιγμή online 281 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6090

Yesterday 8022

Week 14112

Month 63573

All 12772208

Αυτή τη στιγμή online 281 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions