Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 52 0.5
Hot
ΛΑΚΩΝΙΑ 67376
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΕΣΗ ΧΩΡΟΥ!!
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Πρωτη φορα θα γραψω κριτικη για οργανωμενο καμπινγκ γιατι πρωτη φορα εκανα καμπινγκ πανω απο 2 μερες οποτε και μπορω να εχω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη και γνωμη.Το μελτεμι πιστευω εχει οτι καλυτερο μπορει να βρει καποιος στο χωρο,τερραστιο αχανες χωρις περιορισμους στο που θα στησεις,ρευμα παντου σε κουτια οργανωμενα και οχι τερραστιες μπαλαντεζες απλωμενες απο δω και απο κει,αυτο που μου εκανε εντυπωση ομως ηταν τα δεντρα,ο συγκεκριμενος χωρος ειναι ταυτοχρονα και ελαιωνας και εχει μεγαλα ελαιοδεντρα που εκτος απο σκια με βοηθησανε στονα δεσω και τεντα ανετα και να τεντωσω τα σχοινια κατα του ανεμου και ο λογος ηταν οτι σε καθε μερος που στηνεις εχεις 4-6 δεντεα τελεια φυτεμενα με ισες αποστασεις μεταξυ τους,ιδανικο για καθε ειδους στησιματος και πατεντας.Η θαλασσα στα 50 μετρα μαυρη αμμος και ψιλο χαλικακι με ξαπλωστρες σε καποια σημεια και αγνη παραλια σε αλλα,ενα αλλο που δινω αριστα σε αυτους που το διαχειριζονται ειναι η καθαριοτητα και η υγειηνη γενικοκτερα,οι τουαλετες παντα λαμπανε και συνεχεια ηταν καποιος υπαλληλος και καθαριζε και ζεστο νερο υπηρχε οτι ωρα και να πηγαινα,απο αλλες παροχες η πισινα πολυ καλος τροπος να περνας το μεσημερι που εχει ζεστη και το μπαρακι διπλα στη θαλασσα με παμφθηνες μπυρες,το μινι μαρκετ μονο μινι δε το λεγες ειχε τα παντα ακομα και κατι να ξεχασει καποιος απο εξοπλισμο ειχε και απο αυτα και οσον αφορα το εστιατοριο αν και εφαγα μονο μια φορα ηταν πολυ καλο το φαγητο.Ενα αλλο παλι που μου κανε εντυπωση ηταν οτι σε καθε δεντρο εχει ενα δοχειακι με νερο ειδικο που ελεγε απεξω TRAP παγιδα και ειχε σαν αποτελεσμα να μην ειχαμε ουτε κουνουπια ουτε σφηγκες ποτε.Το μονο που θα προσεχα την επομενη φορα που θα ξαναπαω ειναι να παρω καλης ποιοτητας πασαλακια γιατι λογω της σκληρης ιδιομορφιας του εδαφους της μανης μου στραβωνανε τα δικα μου με το καρφωμα.Αν θα εβαζα ενα αρνητικο αυτο θα ηταν οι τσιμπημενες τιμες στο μινι μαρκετ-εστιατοριο οπου σε πολλα ειδη πρωτης αναγκης οι τιμες ειχαν ξεφυγει αλλα ενταξει απεξω απο το καμπιγκ εχει πολλα σουπερμαρκετ με πολυ φθηνες τιμες.Γενικοτερα στο συγκεκριμενο μερος δε θα μπω καν στη διαδικασια να ψαξω για αλλο γιατι δε νομιζω να βρω καλυτερες παροχες,ειναι ιδανικο για οικογενειες και χαλαρωση αλλα οχι τοσο πολυ για νεους κατα τη γνωμη μου γιατι τηρουνται και οι ωρες κοινης ησυχιας με παρουσια φυλακα.Τωρα οσον αφορα τη τιμη της διαμονης τη βρισκβ εξαιρετικα καλη γιαυτα που προσφερει το μερος κρινοντας παντα απο πιο ονομαστα καμπινγκ και της λακωνιας αλλα και της ευβοιας που ηταν πιο ακριβα αλλα δε βρηκα τις παροχες που βρηκα στο μελτεμι αλλα οπως ειπα και στη αρχη πρωτη φορα εκανα τοσες πολλες μερες καμπινγκ και γιαυτο γραφω κριτικη ενω στα αλλα ειχα κατσει το περισσοτερο 4 μερες.Ισως θα το προτιμουσα πιο ζωντανο με εκδηλωσεις και παρτυ στη παραλια αλλα μαλλον δε μπορουμε να τα χουμε ολα και τελεια οργανωση και καθαριοτητα και τζερτζελο ταυτοχρονα..

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
13 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
24 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεγάλη σκηνή ( 6 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 2407

Yesterday 10669

Week 50886

Month 30730

All 12739365

Αυτή τη στιγμή online 318 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2407

Yesterday 10669

Week 50886

Month 30730

All 12739365

Αυτή τη στιγμή online 320 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions