Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 133990
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
4.5
Πήγα κ φέτος με τον άντρα μου και την τριχρονη κόρη μου , ειναι η Τρίτη φορά που το επισκεφτήκαμε μέσα σε ενα χρόνο κ ο λόγος που ξανά πήγαμε ηταν διότι κυρίως λογω του παιδιού πέρυσι είχαμε μείνει ικανοποιημένοι απόλυτα απο την καθαριότητα ειδικά των WCs πράγμα που ΔΕΝ ίσχυε φέτος ... :( Ξεκινούσαν να καθαρίζουν τις τουαλέτες 12.30 η ωρα το μεσημέρι ενώ η καθ´ολα φιλότιμη κυρία ηταν εκει απο τις 7.00 αλλα απο οτι ολοι καταλάβαμε είχε προτεραιότητα η καθαριότητα του χώρου γύρω απο την νεοεγερθεισα πισίνα !! Ομοίως κ με τους κάδους οι οποίοι γύρω στο μεσημερακι ξεχύλιζαν! 2ο σημείο : ΟΙ ΤΙΜΕΣ στο bar κ εστιατόριο , επιεικώς απαράδεκτες , ενδεικτικά 6€ ποτό και 3€ ο Freddo σε πλαστικό , σιγά ρε σεις απο το da capo το πήρα ;;; Να σας πω για την ποιότητα του φαγητού όσο φάγαμε δηλαδή : παραγγειλλαμε ενα βράδυ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ - το τονίζω - σουβλάκια κ ουχί ποικιλία κρεάτων κ μας ήρθαν σε μια πιατέλα πεταμένα κομματάκια χοιρινού κ κοτόπουλου πάνω σε κάτι πίτες κ η απάντηση στο παράπονο μας ηταν οτι έτσι τα τρώνε τα καλαμακια οι Ελληνες ! Οκ !!!! Α ναι ! Απόδειξη ; Φυσικά οχι ! Επισης κάπως πρέπει να οριοθετηθούν οι θέσεις τροχόσπιτα -σκηνές διότι εκει που είσαι μια χαρα με τη σκηνουλα σου τσουπ να σου μπροστά σου το τροχόσπιτο !! Και 4) ωραία η πισίνα για να χτυπήσουμε τον ανταγωνισμό αλλα μήπως να ανακαινιζαμε και την κουζίνα και να προσθέταμε κανένα ψυγείο η καταψύκτη διότι τσακώνοταν ο κόσμος για το αν θα βάλουν τα κρέατα η τις παγοκύστες τους ; Συμπερασματικα, ενώ η παραλία ειναι όμορφη κ το σημείο του camping αξιόλογο θα πρέπει να αποφασίσει η νεα διεύθυνση σε ποιους θέλει να αναφέρεται κ ποιους να ευχαριστεί , μάλλον δε γίνεται αυτό με ολα τα target groups τελικα ... Κ για να σας προλάβω: κάνω camping απο 12 χρόνων κ ειμαι 38 , εχω δει πολλά απλά όταν έχεις νήπιο η παιδι οι προτεραιότητες σου αλλάζουν ! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους !!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
28 Ιουλίου 2013
Αναχώρηση
09 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεγάλη σκηνή ( 6 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 4108

Yesterday 7856

Week 32120

Month 11964

All 12720599

Αυτή τη στιγμή online 409 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4108

Yesterday 7856

Week 32120

Month 11964

All 12720599

Αυτή τη στιγμή online 409 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions