Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 144 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 127357
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
2.5
Τοποθεσία
 
5.0
Ισχύουν όλα τα παρακάτω που έχουν γραφτεί. Οι τουαλετες άθλιες και σκεφτείτε πήγα τελη Αυγουστου. Φαντασου νωρίτερα πως θα ήταν. Σκιά μόνο τεχνητή και ευτυχώς αυτή υπήρχε διοτι δεν υπηρχε πολυς κοσμος. Το φαγητό καλό αλλά πανάκριβο. Το προσωπικό αδιάφορο. Οι τιμές παντου πανάκριβες. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΓΕ Η ΚΛΟΠΗ ΣΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ. ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΡΟΦΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. Τσιμεντουπολη απέραντη. Νόμιζες οτι ήσουν Αθήνα και όχι σε παραλία. Η παραλία ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ . ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ -Ο,ΤΙ ΑΡΠΑΞΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥΣ- ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΑΝΙΟΥ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΥΡΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙΚΟΠΕΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΜΠΙΝΓΚ. ΑΠΟΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΨΥΧΟΠΟΝΑΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ. Θα κοιταξω να ξαναπαω και φυσικά θα παω σε δωματιο. ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩΣΩ 29 ΚΑΙ 25 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΟΤΑΝ ΤΟΣΑ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ! ΕΛΕΟΣ! ντρεπομαι για τους ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ ΜΕ I PHONE ΚΑΙ GADGETS τελευταιας τεχνολογίας να μου το παιζουνε παιδια των λουλουδιων και να συμπεριφερονται στο καμπινγκ λες και ειναι πλατεία του χωριού τους.
Ευχομαι να μην ξαναπατησει κανενας το ποδι του στο καμπινγκ . ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ. Πας σε δωματιο με τοσα λεφτα και φυσικά όλοι μα όλοι μετακινουνται με το αμαξι. Και τι έγινε που θα πας 5 λεπτα οδηγησης μεχρι στην παραλια του Σιμου? Σιγά τα ωα!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
29 Αυγούστου 2012
Αναχώρηση
01 Σεπτεμβρίου 2012
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3511

Yesterday 7246

Week 3511

Month 186872

All 12691990

Αυτή τη στιγμή online 669 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3511

Yesterday 7246

Week 3511

Month 186872

All 12691990

Αυτή τη στιγμή online 668 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions