Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 134070
Τι γκρίνια είναι αυτή καλοκαιριάτικα;
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Από περιέργεια μπήκα αλλά δε γίνεται να μη γράψω.
Ξεκινώντας κι εγώ να πω πως ο καθένας τις διακοπές του τις οργανώνει ανάλογα με τις καλοκαιρινές του διαθέσεις. Θα συμφωνήσω με τα αρνητικά σχόλια για τις σκιές στο κάμπινγκ, οι περισσότερες είναι περιορισμένες-πιασμένες. Για τη θάλασσα διαφωνώ, αλλά εμείς είχαμε και δικιά μας ομπρέλα και πηγαίναμε και λίγο παράμερα για να έχουμε την ησυχία μας. Κι αυτό ήταν σωτήριο, ότι μπορούσες παρόλο που είναι Αύγουστος να βρεις μια ήσυχη θέση στην αμμουδιά και να μη στριμώχνεσαι ανάμεσα σε ομπρέλες, πόδια και κουβαδάκια. Φύκια είχε όντως κάποιες μέρες αλλά λίγα πράγματα και σίγουρα η θάλασσα δε τα 'ξέβραζε κυριολεκτικά'. Ρε DaMaGeR σε φουρτούνα έπεσες; Επίσης, κάθησες καθόλου στο μπαρ; Γιατί φούρνο μικροκυμάτων δεν είδα, αντίθετα, έβλεπα φρέσκιες πίτσες, μπέργκερς και μακαρονάδες να ψήνονται καθημερινά. Και για τη μουσική, πλάκα μου κάνεις; Εμείς είμασταν -το λιγότερο- ευτυχείς που δεν ακούγαμε όλη μέρα βανδές και καλοκαιρινά χαζο-μπιτάκια. Για το Γύθειο τώρα, πόλη φάντασμα; Γιατί ρε παιδιά; Εμείς κάναμε μια πολύ ωραία βόλτα μέσα και ψηλά στα στενά, ήπιαμε ούζο στο νησάκι, και δε θα το πιστέψετε αλλά καταφέραμε και να γυρίσουμε. Ε η νυχτερινή ζωή όντως δεν είναι Μύκονος αλλά γι' αυτό το επιλέξαμε κι όλας. Και για πιο βράδυ ακόμα, τη διάσημη spiders κανείς δεν την ξέρει εδω μέσα; Η καθαριότητα στο κάμπινγκ είναι όντως πολύ καλή, δε νομίζω πως μπορεί κανείς να πει κάτι διαφορετικό. Και για το wifi δεν σχολιάζω γιατί δεν είχαμε υπολογιστή, ξέρουν καλύτερα οι υπόλοιποι στο φόρουμ.

Τι να πω; Πολύ διαφορετικές εμπειρίες για την ίδια βδομάδα διακοπών. Καλη συνέχεια στους τυχερούς και καλή διάθεση σε όλους γιατί χανόμαστε.

Συγγνώμη σε όσους ενόχλησαν τα σκυλιά, το ένα ήταν δικό μου.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
02 Αυγούστου 2012
Αναχώρηση
06 Αυγούστου 2012
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 2671

Yesterday 8022

Week 10693

Month 60154

All 12768789

Αυτή τη στιγμή online 170 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2671

Yesterday 8022

Week 10693

Month 60154

All 12768789

Αυτή τη στιγμή online 170 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions