Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 133890
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
να ενημερωσω κι εγω με τη σειρα μου υστερα απο μια συντομη επισκεψη στα μεσα ιουλιου .η εισοδος του camping εχει αλλαξει αρκετα και δεν σε προδιαθετει ευνοικα αυτο που πρωτοαντικρυζεις ειναι ενα γυμνο κομματι με κατι κατσικια και προβατα μεσα η πυκνη πρασιναδα που υπηρχε στην πυλη εχει κοπει ολη.επισης ενα αρκετα μεγαλο κομματι του, κατεβαινοντας αριστερα, ειναι γυμνο απο σκια μιας και κλαδεψαν ολα τα δεντρα με σκοπο να τα κεντρωσουν και ειχαν τοποθετηθει σιδερενιοι πασσαλοι για τεχνητη σκιαση (οταν περασα δεν ειχε μπει ακομα το πανι για τη σκιαση ).ΩΡΑΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕς ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΑΡΕς ΤΟΥΑΛΕΤΕς ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟς (ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ).οι νεροχυτες ομως εξω απο τις τουαλετες παρεμειναν ιδιοι .γενικα η καθαριοτητα ηταν πολυ πιο προσεγμενη φετος .τις μερες ομως που πηγα δεν ειχε ανοιξει το εστιατοριο ακομη !!!υπηρχε ομως το βραδυ ψησταρια (γκαζι οχι καρβουνα) με τα κλασικα ψητα .
μια αλλη αλλαγη που εμενα δεν μου αρεσε ειναι πως κολησαν στο μπαρακι που υπηρχε αλλο ενα μικρο περιπτερο που εδινε σαντουιτσς κρουασαν κλπ και εφτιαχνε πιτσες και χαμπουργκερ νομιζω και μακαρονια(χαλασε για μενα την ατμοσφαιρα του μπαρ) .το μπιλιαρδο που ειχαν φετος δεν λειτουργουσε και το τραπεζι του πινγκ πονγκ ειχε μεταφερθει καπου μπροστα στο εστιατοριο .η παιδικη του χαρα επισης θελει κι αυτη ανακαινιση .φετος ειχε και αρκετη σκονη απο τους δρομους ειδικα τον δεξιο οπως κατεβαινουμε ..ενα αλλο σημειο που εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει ειναι με την τροφοδοσια κι αυτο το εχω δει και σ αλλα καμπινγκ να μπαινουν τα φορτηγα και να διασχιζουν το καμπινγκ για να ανεφοδιασουν .επιτρεπονται επισης τα σκυλια οποτε να ξερετε οτι θα συναντησετε αρκετα ,δυο τρια τριγυρνουσαν κιολας ελευθερα .η παραλια ευτυχως ακομη κρατιεται καθαρη και ησυχη αν και φετος πατιοταν κι απο αμαξια που ερχονταν παραλιακα απο περα απτο μαυροβουνι ,ευτυχως οχι τοσο πολλα
σε γενικες γραμμες εχει γινει αρκετη δουλεια μενουν ακομη καποιες λεπτομερειες (δρομοι,νεροχυτες,εστιατοριο).
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΟΥΣ

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3201

Yesterday 9878

Week 32904

Month 160485

All 12665603

Αυτή τη στιγμή online 374 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3201

Yesterday 9878

Week 32904

Month 160485

All 12665603

Αυτή τη στιγμή online 376 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions