Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 52 0.5
Hot
ΛΑΚΩΝΙΑ 67204
Γενική βαθμολογία
 
2.1
Σκιά
 
1.5
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
3.0
Ο συγκεκριμένος χώρος δεν είναι camping αλλά ελαιώνας-κατασκήνωση. Αν είστε μεταξύ 13 με 18 χρονών μπορεί και να σας αρέσει αρκεί να μην κάνετε ποδήλατο, να μην φωνάζετε και κυρίως να μην προσπαθήσετε να πάτε στην παραλία μετά τις 12.00 το βράδυ,γιατί μπορεί να σας "συλλάβει" κάποιος σεκιουριτάς!!! ΑΑΑΑΑ!!!! Επίσης μην διανοηθείτε ότι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κοινόχρηστο χώρο για να διαβάσετε,να παίξετε κάποιο επιτραπέζιο παιχνίδι ή χαρτιά - αυτά απαγορεύονται αυστηρά από τον αγενή και κακότροπο ιδιοκτήτη, που προσωπικά μου είπε με επιθετικό ύφος ότι "εδώ είναι κατασκήνωση και όχι χαρτοπαιχτική λέσχη και ότι δεν περίμενε ποτέ μία γυναίκα να παίζει χαρτιά (μπιρίμπα...μην φανταστείτε!!!!)" - γιατί τα φώτα σβήνουν στις 12.00 και καρέκλα με πλάτη δεν υπάρχει πουθενά σε κοινόχρηστο χώρο.
Εστιατόριο ??? Κρύα σουβλάκια κυρίως ,με πολύ λίγα μαγειρευτά,τα ίδια κάθε μέρα και έκλεινε κιόλας το μεσημέρι!!!
Μετά από την αγένεια, την ένταση και το μη χαλαρό περιβάλλον που αντιμετωπίσαμε, φύγαμε την 3η μέρα και όταν ζητήσαμε φύλλο διαμαρτυρίας και κουτί παραπόνων δεν υπήρχε! Ο δε ιδιοκτήτης που το προηγούμενο βράδυ μας φέρθηκε ανάρμοστα επέμεινε στο ότι δεν επιτρέπεται σε μια γυναίκα να παίζει χαρτιά και μου είπε ότι το κουτί παραπόνων είναι ο ίδιος και ότι εγώ είμαι αγενής και όχι εκείνος.
Είναι κρίμα να διευθύνουν επιχειρήσεις και να έρχονται σε επαφή με τον κόσμο άνθρωποι που δεν το κατέχουν και ειδικά αυτή την εποχή. Πρέπει να υπάρχει σεβασμός στον πελάτη που έρχεται να χαλαρώσει και να ξοδέψει τα χρήματα του. Δυστυχώς ήταν απογοητευτική εμπειρία, αλλά η συνέχεια των διακοπών μας στο δίπλα camping gytheio bay μας αποζημείωσε με το παραπάνω!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
02 Αυγούστου 2012
Αναχώρηση
04 Αυγούστου 2012
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2296

Yesterday 7236

Week 27616

Month 161685

All 12487709

Αυτή τη στιγμή online 236 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2296

Yesterday 7236

Week 27616

Month 161685

All 12487709

Αυτή τη στιγμή online 235 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions