Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 38 0.5
Hot
ΚΟΡΙΝΘΙΑ 62456
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Αυτό ήταν το πρώτο camping που πήγα ποτέ. Αν και στην αρχή δεν ήμουν και πολύ ζεστή με την ιδέα του camping οφείλω να πω ότι οι πρώτες μου εντυπώσεις ήταν πολύ καλές. Είναι ένα όμορφο camping, με ωραία θέα, ιδανικό για απόδραση το Σαββατοκύριακο. Η καθαριότητα στις τουαλέτες ικανοποιητική, το φαγητό στην ταβέρνα μια χαρά και αν θυμάμαι καλά και οι τιμές ήταν νορμάλ και στη διαμονή και στο φαγητό, καφέ κτλ.

Κάποια αρνητικά που βρήκα:
α) Στο σημείο που στήσαμε που ήταν φάτσα θάλασσα είχε μεν φανταστική θέα αλλά από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ δεν μπορούσες να σταθείς πουθενά από τον ήλιο, με αποτέλεσμα να περνάμε όλες τις ώρες στην καφετέρια. Κάποιοι που είχαν στήσει πιο πάνω λογικά δεν είχαν αυτό το πρόβλημα.
β) Η παραλία μπροστά στο camping είναι μικρή και έπηζε από κόσμο, ήταν λίγο ο ένας πάνω στον άλλο.
γ) Επειδή το camping είναι πανοραμικά στημένο για να πας τουαλέτα ή στην Ταβέρνα είχε κάτι ζόρικες ανηφόρες. Ζοριζόσουν μεν με την ανηφόρα αλλά σε αποζημίωνε η θέα από την άλλη μεριά. Οπότε κάτι κερδίζεις κάτι χάνεις.
Θα ξανά πήγαινα άνετα για Σαββατοκύριακο, νομίζω για περισσότερες μέρες θα προτιμούσα κάτι άλλο.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 4814

Yesterday 10158

Week 63451

Month 43295

All 12751930

Αυτή τη στιγμή online 397 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4814

Yesterday 10158

Week 63451

Month 43295

All 12751930

Αυτή τη στιγμή online 397 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions