Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 27 0.5
ΚΟΡΙΝΘΙΑ 40628
(Ενημερώθηκε: 07 Ιουλίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Διάβασα κριτικές για το συγκεκριμένο κάμπινγκ και επειδή πήγα στο κάμπινγκ στις 27 IOYNIOY και κάθησα μία ολόκληρη εβδομάδα και πέρασα υπέροχα θέλω να γράψω τις εντυπώσεις μου.Καταρχήν για τα αρνητικά σχόλια που διάβασα είναι όλα ψεμματα και δεν αντιστοιχουν σε καμία περίπτωση στην πραγματικότητα. Το κάμπινγκ ειναι σε καταπληκτική τοποθεσία με όλες τις ανέσεις,πεντακάθαρο με φιλόξενο και ευγενικό προσωπικό, πολυ καλές τιμές και προσιτές,το εστιατόριο- καφέ καθαρό και με μεγάλη ποικιλία φαγητου,φρέσκο ψωμι και ζεστα κρουασαν-τυροπιτες και πολλα αλλα καλούδια καθε πρωι στις 8 για πρωινό,το μινι μαρκετ ειχε απο ολα τα καλα και ολοι οι τουριστες ξενοι ελληνες ηταν απολυτα ευχαριστημενοι οπως κι εγω φυσικά.και θα ξαναπαω.Διαβαζοντας τις αρνητικές κριτικες εχω μια απορια.μήπως αυτοι που τις εγραψαν μπέρδεψαν τα κάμπινγκ.δεν δινω αλλη εξηγηση. Μου έκανε εντύπωση πως πολλοι οικογενειάρχες επισκέπτονται το συγκεκριμένο καμπινγκ αρκετα χρονια και ειναι ευχαριστημένη. Εμένα μου άρεσαν τα πάντα ειλικρινά,ξεκουράστηκα και χαλάρωσα και φυσικά και θα ξαναπάω.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΣΗΜΕΙΩΣΗ E-CAMPING.GR

Προσοχή: Ύποπτο σχόλιο
Στις αξιολογήσεις γράφουμε την προσωπική μας άποψη και κρίνουν οι αναγνώστες μετά την ορθότητα των σχολίων. Το να κατηγορείς για ψευδή σχόλια τους λοιπούς σχολιαστές απλά μειώνει την δική σου αξιοπιστία, δεδομένου ότι δεν έχεις αξιολογήσει κάποιο άλλο κάμπινγκ το λαμβάνω (καλοπροαίρετα) ως έλλειψη εμπειρίας και όχι ως πρόθεση και ας το αφήσουμε εδώ. Για λοιπά σχόλια και απαντήσεις ο σωστός χώρος είναι το φόρουμ και όχι οι αξιολογήσεις.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 6
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 78

Yesterday 6301

Week 14401

Month 63862

All 12772497

Αυτή τη στιγμή online 422 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 78

Yesterday 6301

Week 14401

Month 63862

All 12772497

Αυτή τη στιγμή online 421 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions