Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 17 0.5
ΗΛΕΙΑ 25085
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
1.0
Παροχές
 
2.0
Τοποθεσία
 
5.0
καλησπερα κι απο μενα. Βρισκομαι τωρα στο καμπινγκ απο τις 2/8/10 και αναχωρω στις 15/8 με κακες εντυπωσεις.
Αρχικα ο τύπος που μας υποδεχτηκε (οχι ο ιδιοκτητης) αφου κρατησε τις ταυτοτητες μας (πράγμα παράνομο για οπουδηποτε διανυκτερεύετε, ξενοδοχειο ή καμπινγκ) είχε το θράσος να μας ρωτησει εάν όταν φύγουμε θέλήσουμε αποδειξη γιατί όπως λέει αυτοί κόβουν μια ενδεικτική.....

Δεύτερον, από καθαριότητα ήταν αρκετά κακό αφού όπως φαίνεται η μία (1) κοπελιά που καθάριζε όλες τις εγκαταστάσεις του κάμπινγκ δεν το έκανε και με συνέπεια. Αποτέλεσμα? σε ένα ντούς γυναικείο υπήρχε επί πέντε (5) ημέρες παρατημένη μια σερβιέτα γυναικεία και μια απίστευτη μπάλα από τρίχες. Και πείτε μου τώρα ότι εκτός από την απολίτιστη και βρωμιάρα που την άφησε εκεί, η καθαρίστρια ΔΕΝ την είδε???

Από ζεστό νερό? Ούτε λόγος στις "κάτω θέσεις"¨αφού είχε 3 ντούς για 10-15 θέσεις με 2 ηλιακούς που φυσικά δεν εφταναν ούτε για ζήτω.

Η αμμουδιά ήταν καλή και η θάλασσα καθαρή, με εξαίρεση το κύμα που επικρατούσε όλες τις ημέρες λόγω του ότι το "έπιανε ο καιρός".

Σημείωση, μεσολαβεί δρόμος και το κάμπινγκ είναι χωρισμένο σε δύο κομμάτια. ο δρόμος είναι μικρός και χωρίς πολύ κίνηση χωρίς όμως να λείπουν και οι "καφροι" με τα μηχανάκια και οι "περήφανοι" για τα ηχοσυστήματα τους.

Δεν νομίζω ότι θα ξαναπεράσω απέξω.
(εάν βρεθώ στην περιοχή ίσως, λέω ίσως, προτιμήσω το ΠΑΛΟΥΚΙ που σε μια ματια που έριξα φάνηκε απίστευτα καθαρό. Για τα υπόλοιπα....δεν ξέρω....

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6275

Yesterday 9878

Week 35978

Month 163559

All 12668677

Αυτή τη στιγμή online 293 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6275

Yesterday 9878

Week 35978

Month 163559

All 12668677

Αυτή τη στιγμή online 293 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions