Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 19 0.5
ΗΛΕΙΑ 55627
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Γειά χαρά σε όλους!
Μετά από αυτά που διαβασα για το Θολό μου κίνησε την περιέργεια και πήγα να το δω μια και το χωριό των γονιών μου ήταν γύρω στη 1 ώρα μακριά και δεν είχα πάει ποτέ. Επειδή η παρέα μας (νέοι με παιδιά μικρά) γουστάρουμε πολύ camping αλλά το πιο χαλαρό στυλ ψάχνουμε τέτοια μέρη και ταιριάζει στην περιγραφή. Σήμερα λοιπόν πήγα και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ο ένας μεσήλικας που με συνάντησε στην υποδοχή ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!
Μετά από 1 ώρα δρόμο με ένα μικρό παιδί 2 χρονών στο πίσω κάθισμα και μία φίλη της μητέρας μου φτάνουμε στο θολό και με μεγάλη χαρά μόλις τον συναντώ του λέω: "επιτέλους έφτασα στο περιβόητο θολό που τόσα έχω ακούσει!" Μου λέει ένα ξερό γειά σας και εάν θα κατασκηνώσω. Του είπα πως ήρθα να δω το μέρος για να κανονίσω με την παρέα μου να έρθουμε και τον ρώτησα εάν μπορώ να μείνω καμιά ώρα και να κάνουμε μπάνιο (δεν είχα ιδέα ότι για την παραλία βγαίνεις έξω από το camping). Μου είπε Αδύνατον. Εάν θες να κάνεις μπάνιο πρέπει να κάνεις εγγραφή και να κατασκηνώσεις μου είπε.. Τέλος πάντων του λέω ευγενικά μπορώ να δω τις εγκαταστάσεις πολύ γρήγορα και να φύγω. Μου είπε εντάξει και μου υπέδειξε να παρκάρω το αυτοκίνητό μου σε ένα μέρος με ήλιο που θα είχα και το παιδί μέσα. Δεν το δέχτηκα βέβαια και το έβαλα σε σκιά όπου "στράβωσε". Αφου είδα λίγο το μέρος ρώτησα ένα Γερμανό που είναι η παραλία και εάν υπάρχουν θέσεις πάνω στην θάλασσα. Μου είπε πως πρέπει να βγω έξω από το καμπινγκ και μου υπέδειξε που. Έτρεξα έξω να δω τουλάχιστον πως είναι η παραλία, η οποία είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ! και γύρισα μέσα, ρίχνοντας μία γρήγορη ματιά και στις τουαλέτες (για καθαριότητα εφόσον θα φέρουμε παιδιά). Με το που πάω να τον χαιρετήσω και να τον ρωτήσω 2 πράγματα παραπάνω, με είπε κατάμουτρα ψέυτρα και ότι αυτό που ήθελα να κάνω ήταν να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα του!!!! Εξοργίστηκα τόσο που δεν ήξερα πως να αντιδράσω. Ρε φίλε και την τουαλέτα σου να ήθελα να χρησιμοποιήσω κακό θα ήταν? Θα το έλεγα άλλωστε.. Δεν επιτρέπω σε κανέναν να με υποβιβάζει κατά τέτοιο τρόπο και να με αποκαλεί ΨΕΥΤΡΑ!!!! Δεν με ξέρει ο κύριος αυτός και δεν είναι καθόλου επαγγελματίας. Λυπάμαι γιατί είμαι και εγώ από την Ηλεία και πραγματικά έχουμε παράδεισους με άτομα ανίκανα να τα τρέχουν και διώχνουν τον κόσμο. Εάν και μου άρεσε πολύ το μέρος, δεν θα δώσω cent στον τύπο.
Αλλά στο κάτω κάτω ο καθένας πράττει και λέγει κατά πως γνωρίζει

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 7175

Yesterday 10158

Week 65812

Month 45656

All 12754291

Αυτή τη στιγμή online 217 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7175

Yesterday 10158

Week 65812

Month 45656

All 12754291

Αυτή τη στιγμή online 217 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions