Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 54 0.5
Hot
ΑΡΚΑΔΙΑ 55200
8 στα 10
(Ενημερώθηκε: 26 Μαΐου, 2017)
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
4.5
Ήμουν εκεί από τις 17 Αυγούστου και μετά.Πρακτικά το κάμπινγκ είναι σχεδόν αποκλειστικά φυιαγμένο για μόνιμους. Οι μόνιμοι, που έχουν στήσει ολόκληρα σπιτάκια, είναι η συντριπτική πλειοψηφία των κατασκηνωτών. Μια συμπαθέστατη κυρία που βρισκόταν στο μόνιμα εγκατέστημένο τροχόσπιτό της (με το σύζυγο) δίπλα από τη σκηνή μου μου εξήγησε την ιστορία του, που άρχισε πριν από 20 και βάλε χρόνια και από τότε βρίσκονται οι περισσότεροι μόνιμοι διαρκώς εκεί. "Παλιά -λέει με παράπονο- τα πράγματα ήταν πιο ζωντανά, όλο και κάποια κιθαρούλα εμφανιζόταν το βράδυ", όλο και κάποιο παρτάκι στηνόταν, τώρα τα παιδιά μας μεγαλώσαν και δεν έρχονται πια και το κάμπινγκ έγινε για γέρους σαν κι εμάς...".Δύο χώρους αφήνουν ελεύθερους οι μόνιμοι. Ο ένας είναι κάτω από τις λεμονιές με καλή σκιά. Ο άλλος στους ευκαλύπτους με πρόσθετη σκιά από καλαμωτές που όμως δεν είναι καθόλου μα καθόλου επαρκής.Η καθαριότητα είναι το μεγαλύτερο ατού του κάμπινγκ. Υποδειγματική και συνεχής. Η παραλία απλώς συμπαθητική, αλλά η περιοχή είναι γεμάτη εξαιρετικές παραλίες πολύ κοντά, οπότε γιατί να ασχολήθείς.Στο εστιατόριο δεν έφαγα, αλλά όλοι λένε (και φίλοι μου που έίναι εκεί κοντά το χωριό τους) ότι είναι πολύ καλό.Στά μέρη αυτά πηγαίνω χρόνια, αλλά πρώτη φορά πήγα στο συγκεκριμένο κάμπινγκ. Σίγουρα θα ξαναπάω.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 562

Yesterday 9934

Week 40199

Month 167780

All 12672898

Αυτή τη στιγμή online 232 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 562

Yesterday 9934

Week 40199

Month 167780

All 12672898

Αυτή τη στιγμή online 232 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions