Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 13 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 24291
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Ειναι μικρο οικογενειακο camping ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ με δικη του παραλια.Τα παιδια που το εχουν αναλαβει παρα το νεαρο της ηλικιας τους λειτουργουν επαγγελματικα και ειναι πολυ προθυμοι να βοηθησουν οπου μπορουν να φανουν χρησιμοι.Η παραλια ειναι ιδιωτικη και εχει πολλα αρμυρικια που χαριζουν φυσικη σκια.Οι θεσεις των σκηνων σκιαζονται με φυσικη και τεχνητη σκια .Τα wc τα ντους και γενικα ολοι οι χωροι του camping ειναι πολυ καθαροι ακομα και το 15 Αυγουστο χαρη στην διαρκη προσπαθεια που καταβαλει το αξιο και ακουραστο πρωσωπικο του.Δεν εχει εστιατοριο και το mini market καλυπτει πολυ βασικες αναγκες.Υπαρχει ομως η δυνατοτητα να παραγγειλεις σε ταβερνα στα Ιρια και να την φερουν στο Camping.Τα WC ειχαν παντα χαρτι υγειας αλλα θεωρω έλλειψη να μην εχουν κρεμοσαπουνο για το πλυσιμο των χεριων.Στα αρνητικα θα καταλογισω και την ΜΗ σαφη οριοθετηση των θεσεων και ετσι οι θεση των 2 θεσεων να μεταφραζεται σε 3 η περισσοτερες αναλογα με την πληροτητα. Επισης στο θεμα αυτοκινητων παρα του οτι εισπρατουν 3 Ευρω δεν υπαρχει σαφη και συγκεκριμενη θεση σταθμευσης.Στην δικη μου περιπτωση αρχικα μου ειπαν οτι απαγορευεται να το εχω μπροστα στην σκηνη μου ,τελικα το αφησα μεχρι εκει μεχρι την ημερα που εφυγα χωρις να μου ζητηθει να το μετακινησω.Για να μην τους αδικω παντως εγιναν θυσια να μου βρουν θεση για το τρειλερ της βαρκας μου οταν τους το ζητησα.Τελος για τους φιλους του Barbeque απαγορευεται γενικα στους χωρους του Camping εκτος απο το σημειο που σου υποδεικνύουν που ειναι σε εναν αρκετα παραμελημενο χωρο και ΧΩΡΙΣ φωτισμο το βραδυ. Αυτο που επισης παρατηρησα ειναι οτι η κεντρικη εισοδος του Camping ειναι ανοικτη ολο το 24 ωρο με συνεπεια να μπαινουν και να βγαινουν ακομα και μετα τις μεσονυκτυες ωρες.
Το ερωτημα ειναι εαν θα ξαναπηγαινα.ΦΥΣΙΚΑ.Γιατι ειμαι βεβαιος πως καθε χρονος που περναει τα πραγματα θα ειναι καλυτερα.Συνεχιστε την βελτιωση του Camping και εμεις ειμασται διπλα σας .Καλο χειμωνα

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
09 Αυγούστου 2019
Αναχώρηση
17 Αυγούστου 2019
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2570

Yesterday 9934

Week 42207

Month 169788

All 12674906

Αυτή τη στιγμή online 219 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2570

Yesterday 9934

Week 42207

Month 169788

All 12674906

Αυτή τη στιγμή online 220 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions