Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 62 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 107343
Αρκετά Καλό αλλα όχι του Γούστου μου...
(Ενημερώθηκε: 18 Ιουνίου, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
2.5
Το 2010 είχα περάσει. Είναι ένα οικογενειακό κάμπινγκ. Ενδεικνύεται για τροχόσπιτα. Οι θέσεις όλες είναι οριοθετημένες, με αναρριχώμενα φυτά σε φτάχτη ή δεντράκια. Γενικά όλο το κάμπινγκ είναι σαν ένα τεράστιο πράσινο πάρκινγκ (άλλοι το βλέπουν θετικά αυτό, εγω το βλέπω αρνητικά).

Απο παροχές έχει τα πάντα και πρόπερσι που είχα πάει οι τιμές ήταν καλές για τις υπηρεσίες που προσφέρει (μέτριες προς ακριβές για κάμπινγκ γενικά). Οι τουαλέτες είναι λες και καθαρίζονται κάθε 10 λεπτά. Η ταβέρνα έχει εξωφρενικές τιμές, δεν την αγγίζεις. Η παραλία είναι πολύ κοντά αλλα τπτ το ιδιαίτερο. Στα +++ είναι οτι είναι κοντά στο Ναύπλιο. Χωρίς αμάξι δεν πάς γιατι δεν έχει κάτι που με τα πόδια να αξίζει να πας. Γενικά η περιοχή εκεί γύρω δεν με τρέλανε.

Δεν το συνιστώ σε παρέες με την καμία. Εγω ένιωθα τρελή μιζέρια, δεν μου άρεσε καθόλου. Όπου και να γύριζες έβλεπες κάτι σπιτοσκηνές με τηλεοράσεις, πολυθρόνες κτλ. και παιδάκια να τρέχουν τσιρίζοντας. Εκεί δεν πάς για να έρθεις σε επαφή με την φύση αλλα γιατι δεν αντέχεις ξενοδοχείο. Αλλα το τελευταίο είναι καθαρά επειδή εμένα δεν μου αρέσουν τα κάμπινγκ πολυτελείας.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1327

Yesterday 7279

Week 21152

Month 148733

All 12653851

Αυτή τη στιγμή online 384 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1327

Yesterday 7279

Week 21152

Month 148733

All 12653851

Αυτή τη στιγμή online 384 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions