Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 16 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 28821
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ CAMPING
Η πρώτη εμπειρία με το τροχόσπιτό μου, ήταν αε αυτό σε αυτό camping, από την 28η Οκτωβρίου μέχρι σήμερα, μια και είναι μόνιμα εκεί στο parking που διαθέτει. Προφανώς, δεν μπορεί να θεωρηθεί αντικειμενική 100% η γνώμη μου, αφού δεν έχω άλλες εμπειρίες για να συγκρίνω, αλλά αυτό δεν με εμποδίζει το να καταθέσω τη γνώμη μου μια κι έχω πάει περισσότερο από 10 διήμερα-τριήμερα μέχρι σήμερα. Είναι ένα camping σχετικά μικρό και οικογενειακό. Αυτό που μου έχει κάνει περισσότερο εντύπωση, είναι η φιλικότητα των ιδιοκτητών και η καθαριότητα που έχει. Δεν ξέρω για την περίοδο της αιχμής ακόμα, αλλά μέχρι τώρα ήταν πολύ καλά. Έχει κυρίως τροχόσπιτα - αυτοκινούμενα, με τους περισσότερους να είναι "μόνιμοι κάτοικοι" χειμώνα-καλοκαίρι. Πολύ ησυχία και σκιά, ενώ δεν υπάρχει πρόβλημα με τις παροχές. Διαθέτει μια μικρή πισίνα (περισσότερο με δεξαμενή μοιάζει) ενώ θα έλεγα ότι η παιδική χαρά που διαθέτει είναι μικρή και ελαφρώς εγκαταλελειμένη. Κύριο χαρακτηριστικό του η κυκλοφορία ποδηλάτων από μικρούς-μεγάλους, δεδομένου ότι δίνεται πολύ μεγάλη προσοχή από τους ιδιοκτήτες στην κίνηση των αυτοκινήτων στο εσωτερικό του camping. Για να πας στην θάλασσα (περίπου στα 100 μέτρα) πρέπει να διασχύσεις εναν κεντρικό δρόμο (για μένα που έχω μικρά παιδιά, κι αυτό είναι μειονέκτημα). Η Παραλία είναι με άμμο και βοτσαλάκια σε άλλα σημεία, αρκετά καλή και η θάλασσα μέσα είναι αμμώδεις με σταδιακή βάθυνση.

Γενικά το συστήνω ανεπιφύλακτα για ήσυχες οικογενειακές διακοπές, οικονομικά και ευχάριστα χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3420

Yesterday 9878

Week 33123

Month 160704

All 12665822

Αυτή τη στιγμή online 371 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3420

Yesterday 9878

Week 33123

Month 160704

All 12665822

Αυτή τη στιγμή online 371 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions