Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 62 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 107434
Δημητρης
Καλημερα φιλοι καμπιστες
Στο camping TRITON II πηγαινω απο περσυ το καλοκαιρι. Και πηγαινα σε οτι τριημερο και τετραημερο υπηρχε στο ημερολογιο μου.
Ειναι ενα απο τα ποιο οργανωμενα camping που βρησκετε στο Αργος!
Ειμαι πατερας τριων παιδιων, και οπως καταλαβαινεται χρειαζομαι ενα camping το οποιο να πληρει καποιες προδιαγραφες.....και το συγκεκριμενο τις πληρει και με το παραπανω.
Η κ' Χρηστινα που ειναι και η ιδιοκτητρια του camping, αν και λιγο αυστηρη κανει πολυ καλη δουλεια.
Και απο που να αρχισω, με αριστα το 10!
[B]Τουαλετες[/B]: Παντα καθαρες, μαλιστα και τωρα στο τριημερο που ειχα παει, στις τουαλετες εχει τοποθετησει σαπουνι για τα χερια, και χαρτι για στεγνωμα χεριων
[B]Κουζινα:[/B] Πολυ καθαρη και τα φαγητα ειναι οπως τα φτιαγνει η γυναικες μας στο σπιτι, το μονο μειονεκτημα σε αυτο ειναι οτι ειναι λιγο τσιμπημενες οι τιμες. Αν και εμεις μεγειρευουμε στην κουζινα του camping που την παραχωρει δωρεαν.
[B]Θεσεις:[/B]Οι θεσεις ειναι οριοθετημενες, και υπαρχει και καδος απορρηματων σε ολες τις θεσεις.
[B]Καθαριοτητα:[/B]Για την "εξωτερικη"καθαριοτητα του camping, υπαρχει η ομαδα του Βαγενα, που ειναι παντα προθυμοι να σε βοηθησουν σε οτι χρειαστεις.
Τελος θα ηθελα να πω οτι ειναι ενα camping, που μαζευει πολυ καλο κοσμο ολο το χρονο.
Με την γυναικα μου λεμε οτι δεν πιστευουμε οτι θα βρουμε αλλο σαν αυτο!
Ελπιζω να βοηθησα, γιατι αν συνεχησω δεν θα φτασει το post, για την περιγραφη μου θελω να κανω. :D
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 2723

Yesterday 8022

Week 10745

Month 60206

All 12768841

Αυτή τη στιγμή online 124 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2723

Yesterday 8022

Week 10745

Month 60206

All 12768841

Αυτή τη στιγμή online 124 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions