Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 14 0.5
ΑΧΑΪΑ 27594
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
Το camping αυτό είναι μεταξύ Πάτρας και Αιγίου και είναι απλά φοβερό! Είτε πας για το καφεδάκι και το μπανάκι σου είτε για να μείνεις. Τα έχω κάνει και τα δύο, το επισκέπτομαι κάθε χρόνο και σίγουρα θα το επισκέπτομαι για πολλά χρόνια ακόμα! Οι λόγοι είναι κυρίως η πανέμορφη τοποθεσία, που συνδυάζει βουνό και θάλασσα και το baraki που παίζει τέλεια μουσική από το πρωί μέχρι το βράδυ!
Τα Σαββατοκύριακα έρχεται και κόσμος, αρκετή νεολαία, για να κάνει απλά το μπάνιο του και να πιει το καφεδάκι του με 3 ευρώ!

Αν σου αρέσουν μόνο οι απέραντες ζεστές παραλίες με άμμο, μην πας! Δυστυχώς η μεριά αυτή έχει μόνο παραλίες με πέτρες, κρυες θάλασσες και αχινούς (ουπς)! Αλλά το camping αυτό διαθέτει μια εξέδρα που μπορείς να βουτήξεις απευθείας στην θάλασσα ή να κατεβείς από τα σκαλάκια χωρίς να περπατήσεις από την ακτή. Αλλιώς προμηθεύσου με ειδικά παπουτσάκια.

Τα μπάνια του είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει μέχρι στιγμής σε camping. ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, έχουν χαρτί υγείας και σαπούνι για να πλένεις τα χέρια σου.

Οι θέσεις για τις σκηνές είναι απέναντι από το μπαρ, βλέπουν όλες θάλασσα και η σκία είναι ικανοποιητική.


Το αίσθημα ηρεμίας, το να κοιμάσαι και να ακούς τη θάλασσα, το αεράκι και η δροσιά είναι αυτά που μου έχουν μείνει αξέχαστα!

γυρω στα 17-18 νομιζω πληρωσαμε τη μερα για μια σκηνη/2 ατομα/μια μηχανη

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6002

Yesterday 5730

Week 11732

Month 139313

All 12644431

Αυτή τη στιγμή online 236 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6002

Yesterday 5730

Week 11732

Month 139313

All 12644431

Αυτή τη στιγμή online 236 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions