Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.6 1 0.5
ΚΑΒΑΛΑ, ΣΕΡΡΕΣ & ΔΡΑΜΑ 8615
(Ενημερώθηκε: 26 Ιουνίου, 2022)
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
2.5
Τοποθεσία
 
2.5
Πέρσι το καλοκαίρι βρέθηκα κατά τύχη στο συγκεκριμένο camping μιας και στο camping που ειχα για προορισμό δεν χωρούσε η σκηνή μου (μεσαία σκηνή, είχα καλέσει κι ολας και είχα ενημερώσει θα υπάρξει ανάλογη κριτική ) η διαμονή μου κυλούσε όμορφα ήταν σε γενικές γραμμές πολύ καλή και με ευγένια να χαρακτηρίζει το σύνολο των ανθρώπων που ασχολούνται με την επιχείρηση αυτή.
Η σκιά ήταν μέτρια , υπάρχουν και καλές καβαντζες αλλά ήταν πιασμένες , έχει restaurant για κάθε ανάγκη με πολύ καλό φαγητό σε κάθε επιλογή , οι τουαλέτες και τα μπάνια ήταν σε μια μέτρια κατάσταση , ένα ήταν οτι διαρκώς στο χώρο υπήρχαν λιμνάζοντα νερά ενώ ήταν πλυμένες πότε δεν μύριζε χλωρίνη ή κάτι σε απορρυπαντικό έστω , τα ντουζ ήταν σε καλύτερη κατάσταση.
Αυτό που με χάλασε ήταν η συμπεριφορά καποιων ντόπιων ( εν μέρη και των υπευθύνων τις διεύθυνσης όπου δεν διασφάλισαν την ησυχία μετά το γλέντι , όχι κάποιου αλλού εργαζομένου) ένα βράδυ όπου στην αίθουσα δεξιώσεων υπήρχε γλέντι αρραβώνα, τα κορναρίσματα και οι γκαζιές πάνω απο τις σκηνές πήγαν σύννεφο καμιά αίσθηση του χρόνου οπου ήταν ξημερώματα
[υπήρξε σχετική ενημέρωση από την διεύθυνση του camping κάτι ώρες πριν και όχι με την άφιξη μου εκεί, "σήμερα έχουμε ένα γλέντι αρραβώνα και θέλουμε την κατανόηση σας "είπα οκ κανένα πρόβλημα , ρώτησα αν θα έχει "σπάσει" κατά τις 03.00 και η απάντηση "ήταν πιο νωρίς δεν θα τραβήξει δα και τόσο"]
Αυτό βεβαία δεν έγινε και απορώ γιατί εκείνο το βράδυ δεν ήπια κανά fredo espresso ώστε να μπορώ να βγάλω όλη τη νυχτερινή βάρδια [βεβαία δεν ενημερώθηκα ποτέ οτι θα έρθουν αυτοκίνητα και θα παρκάρουν μπροστά από τη σκηνή μου και ότι θα μου ρίχνουν τα φώτα στις 05.00 το πρωί , ποτέ δεν ενημερώθηκα οτι θα γκαζώνουν και δεν θα φευγουν και φυσικά ποτέ κανείς δεν τους ειπε κουβέντα ]
Αν έπρεπε ντε και καλά να διαλέξω camping δεν θα διάλεγα κανένα στην περιοχή , θα έψαχνα για δωμάτιο με λιγότερες μέρες , τα έχουν για ευρωπαίους τουρίστες κυρίως με τροχόσπιτα . Η θάλασσα βούρκος κάτι έλεγαν για πλαγκτόν κλπ αλλά απέναντι βρίσκεται μια εξέδρα άντλησης πετρελαίου , το υπόλοιπο του καλοκαιριού με αποζημίωσε και αυτες τις στιγμές όταν τις θυμάμαι απλά γελάω, Δεν το συστήνω σε κανέναν που έχει σκηνή

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
17 Αυγούστου 2021
Αναχώρηση
21 Αυγούστου 2021
Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 3502

Yesterday 7206

Week 21586

Month 155655

All 12481679

Αυτή τη στιγμή online 319 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3502

Yesterday 7206

Week 21586

Month 155655

All 12481679

Αυτή τη στιγμή online 318 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions