Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.5 5 0.5
ΚΑΒΑΛΑ, ΣΕΡΡΕΣ & ΔΡΑΜΑ 24790
Δεν υπάρχει λόγος να το επισκεφτείτε!
Στο συγκεκριμένο κάμπινγκ μέναμε απ' την έναρξη της σεζόν μέχρι το κλείσιμο της η οικογένεια μου κι εγώ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Φέρναμε τροχόσπιτα όχι εμείς αλλά και όλοι όσοι είχαμε τροχόσπιτα στην περιοχή και κάναμε γειτονιές και παρέες. Γνωρίζαμε καινούρια ατομα που ερχόντουσαν για διακοπές και γενικά ήταν υπέροχα μέχρι που ανέβασαν τις τιμές κατακόρυφα απο 600 ευρώ σεζόν η μπροστινή θέση στα 900 και πλέον στα 1000 βάλε.. δεν πατάει κανείς μας πλέον.. και να πεις ότι έχει παροχές; Τίποτα.. έχει όμορφες τουαλέτες και μπάνια αλλά ούτε μισό δέντρο.. ούτε κατάστημα για να τσιμπήσεις κάτι.. και φυσικά το χειρότερο είναι ότι έχει γεμίσει όλο το κάμπινγκ από μόνιμα τροχοκινουμενα από Βούλγαρους που δεν μένουν οι ίδιοι.. αλλά νοικιάζουν όλη την εγκατάσταση σε άλλους Βούλγαρους που θέλουν να μείνουν εκεί.. με αποτέλεσμα οι τιμές να αυξάνονται και να μη παταει κανένας Έλληνας εκεί πλέον.. πραγματικά δεν βλέπω τον λόγο να επισκεφθείτε αυτό το κάμπινγκ μιας και είναι μια επιχείρηση νοικιαζομενων τροχοκινουμενων.. ενώ μπορείς κάλλιστα με ελάχιστο ποσό χρημάτων να περάσεις στην Θάσο και να μείνεις σε τουλάχιστον ανώτερης κλάσης κάμπινγκ με καταγάλανα νερά!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Τροχόσπιτο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 207

Yesterday 10669

Week 48686

Month 28530

All 12737165

Αυτή τη στιγμή online 500 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 207

Yesterday 10669

Week 48686

Month 28530

All 12737165

Αυτή τη στιγμή online 500 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions