Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 4 0.5
ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΖΑΝΗ & ΒΕΡΟΙΑ 13844
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
4.0
Το πρωτο πραγμα που μου εκανε εντυπωση ηταν η καταπληκτικη σκια που υπηρχε σε ολες τις θεσεις, ο ηλιος επιανε το χωρο που εστησα τη σκηνη για κανενα 20λεπτο κατα τη διαρκια της ημερας.Η εξυπηρετηση ηταν παρα πολλη καλη ειδικα απο το Μιλτο που αν και καναμε το λαθος να παμε χωρις το ποδηλατο της μικρης μου, ετρεξε ο ανθρωπος και μας βρηκε ποδηλατο. Το καμπινγκ ειναι χωρισμενο σε δυο μεγαλα τμηματα στο ενα ειναι ολοι οι μονιμαδες οπου αφηνουν στημενα τα τροχοσπιτα και στο αλλο ειναι οι ημιμονιμαδες και οσοι στηνουν σκηνη, οι ημιμονιμαδες στηνουν τα τροχοσπιτα τους με την αρχη της σεζον και στο τελος της ξεστηνουν.Οι χωροι για να στησεις ειναι κατι παραπανω απο μεγαλοι και ξεκαθαρα χωρισμενοι μεταξυ τους, εστησα μεγαλη σκηνη 6 ατομων και διπλα χωραγε και το αυτοκινητο μου, μπροστα απο καθε χωρο υπαρχει κωλωνακι για ρευμα το οποιο ειναι δωρεαν, επισης σε καποια σημεια αρκετα θα ελεγα υπαρχουν βρυσακια για νερο το οποιο ειναι ποσιμο. Οι χωροι για να στησεις χωριζονται απο ασφαλτοστρωμενα δρομακια οπου τα παιδια παιζουν και κανουν ποδηλατο ελευθερα και χωρις φοβο αυτοκινητων. η καθαριοτητα ειναι πολλη καλη με ζεστο νερο στα ντουζ και χαρτι στις τουαλετες οι οποιες ειναι και αυτες καθαρες.Μεσα στο καμπινγκ δεν υπαρχει καποιο σουπερ μαρκετ αλλα ακριβως απο εξω μπορει να βρει καποιος οτι θελει σουπερ μαρκετ,φουρνο τυροπιταδικα εστιατορια σουβλατζιδικα κ.α. επισης καθε πρωι περναγαν μεσα στο καμπινγκ πλανωδιοι μαναβηδες και ψαραδες και τα μεσημερια εβλεπες καπνο να ανεβαινει απο τις ψησταριες που αναβανε και οι μυρωδιες σου εσπαγαν τη μυτη. Η θαλασσα ειναι διπλα στο καμπινγκ ειναι σχετικως βαθια και καθαρη,υπαρχουν ομως μερες που βγαζει κυμα και φυκια. ΟΙ τιμες λογικες δυο ενηλικες ενα παιδι μεγαλη σκηνη αυτοκινητο (ρευμα δωρεαν) 25 ευρω τη βραδια. Εν κατακλειδι θα το συνεστηνα ανεπιφυλακτα για χαλαρωση αλλα και εκδρομες στα γυρω αξιοθεατα.Του χρονου παλι εκει θα ειμαι.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
03 Αυγούστου 2016
Αναχώρηση
14 Αυγούστου 2016
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1306

Yesterday 7279

Week 21131

Month 148712

All 12653830

Αυτή τη στιγμή online 393 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1306

Yesterday 7279

Week 21131

Month 148712

All 12653830

Αυτή τη στιγμή online 393 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions