Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 70 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 95573
καλα μας κανουν.....
Γενική βαθμολογία
 
1.6
Σκιά
 
0.5
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
0.5
Τοποθεσία
 
5.0
με αφορμη το πιο κατω σχολιο του φιλου θα ηθελα να πω και εγω την αποψη μου.επισκεπτομουν το συγκεκριμενο καμπινγκ επι 5 χρονια σερι μεχρι το 2012,οπου ξεκινησαν οι ανοδικες τιμες.πηγαιναμε μια παρεα απο την δουλεια και το χαμε παραδοση ετσι ενα τριημερο να το περασουμε εκει.ο ενας φιλος μου ειπε οτι φετος μπηκαν και μερικες ξαπλωστρες με χρεωση 1 ευρω την ΩΡΑ η 7 ευρω την μερα.και καφεδακι σε πλαστικο 4 ευρωεγω βεβαια δεν επισκεπτομαι αλλο το καμπινγκ εδω και χρονια.δεν μπορει ολοι οι ελληνες να εχουμε χασει χρηματα απο περικοπες,και οι κυριοι του αρμενιστη να ειναι καθε χρονο πιο ακριβοι..γενικα το καμπινγκ ειναι φωτια στις τιμες και για οποιον εχει την τυχη να τον βαλουν μεσα αν θελουν οι αγενεις τυποι εκει,ας ειναι προετοιμασμενος για το τι θα συναντησει..αλλα οι ανθρωποι που εχουν αυτην την επιχειρηση δεν φταινε σε τιποτα,καθοτι το καμπινγκ γεμιζει ασφυκτικα αφου ειναι απο τα πιο in στην χαλκιδικη.ειναι must να πας στον αρμενιστη.πως θα πεσουν οι τιμες και θα αλλαξει και η συμπεριφορα τους αν δεν αδειασει μια σεζον?πολυ καλα κανουν λοιπον και γδερνουν τον κοσμο.η βαθμολογια ειναι πολυ χαμηλη γιατι εκτος απο την τοποθεσια ,σε ολα τα αλλα το καμπινγκ σε hi σεζον μονο ταλαιπωρια μπορει να προσφερει και τιποτε αλλο.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7529

Yesterday 9878

Week 37232

Month 164813

All 12669931

Αυτή τη στιγμή online 349 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7529

Yesterday 9878

Week 37232

Month 164813

All 12669931

Αυτή τη στιγμή online 349 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions