Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 33 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 64828
(Ενημερώθηκε: 31 Αυγούστου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Το κάμπινγκ μου έκανε πολύ καλή εντύπωση και θα ξαναπάω στα σίγουρα. Πήγα φέτος για 8 μέρες και τελικά έμεινα 11.
Είναι οικογενειακό κάμπινγκ ,ήσυχο με πολλά παιδιά που όμως δεν τα άκουγες σχεδόν καθόλου. (Ίσως οι συνειδητοποιημένοι γονείς campers περνούν με την σειρά τους στα παιδιά τους ότι πρέπει να σέβονται τον διπλανό τους .)
Οι χώροι των σκηνών είναι απολύτως ικανοποιητικοί και μεγάλοι .Βέβαια καλό είναι να έχεις προσυννενοηθεί την δέσμευση μέσω προκαταβολής ενός μεγάλου χώρου (για να είσαι σίγουρος ότι θα τον βρεις όταν το θες). Όλοι οι χώροι χωρίζονται σε οδούς και νούμερα (π.χ. Κλειούς 3) .Από πάνω έχει δέντρα (μάλλον λεύκες) ,τα οποία είναι αρκετά μεγάλα .Έχει επίσης το πράσινο το πανί για σκίαση. Από τα πλάγια έχουν φυτέψει λυγούστρες οι οποίες κάνουν σκιά ,αλλά ταυτόχρονα σε χωρίζουν από τον διπλανό σου.
Τα ντους είναι καθαρά .Ένα μικρό θέμα είχα με τις τουαλέτες .Όχι πως δεν τις καθάριζαν ,αλλά επειδή είμαστε σε γενικές γραμμές πολύ βρωμιάρηδες ,δεν μας αξίζουν κανονικές καθίστρες αλλά μόνο τούρκικες. Είχε μερικές τούρκικες διάσπαρτες περιμετρικά του κάμπινγκ.
Η θάλασσα είναι πάρα πολύ καλή. Ενδείκνυται για παιδιά .Βαθαίνει σταδιακά.
Το beach bar έπαιζε μουσική όλη μέρα χωρίς όμως να σου παίρνει το κεφάλι.
Τα αυτοκίνητα βρίσκονταν (τα περισσότερα) εκτός του κάμπινγκ σε χώρο στάθμευσης. Αυτό προσωπικά μου αρέσει γιατί σε ένα κάμπινγκ προσωπικά θα εκτιμήσω την επαφή με την φύση και όχι με το αμάξι του διπλανού ή το δικό μου.
Οι τιμές του κάμπινγκ μου φάνηκαν πολύ ικανοποιητικές σε σχέση με τις τιμές άλλων κάμπινγκ. Συγκεκριμένα 2 ενήλικες ένα παιδί 12 ετών σκηνή ανεξαρτήτων διαστάσεων (είτε μικρή είτε μεγάλη) ,ρεύμα, παρκινγκ αμαξιού ,πλήρωνα 24,5 Ευρώ την ημέρα . Σε άλλα κάμπινγκ το κόστος το βρήκα στα 30 Ευρώ.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 555

Yesterday 7856

Week 28567

Month 8411

All 12717046

Αυτή τη στιγμή online 464 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 555

Yesterday 7856

Week 28567

Month 8411

All 12717046

Αυτή τη στιγμή online 464 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions