Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 42 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 142835
Να φύγουμε, να πάμε αλλού!!!!
(Ενημερώθηκε: 08 Αυγούστου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
2.1
Σκιά
 
1.5
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
1.5
Τοποθεσία
 
5.0
Πήγα στο Πλατανίτσι το 2007 για λίγες μέρες. Αν και δεν ήμουν ευχαριστημένη από τις παροχές, το beach bar ήταν καταπληκτικό, γεμάτο κόσμο και καλή μουσική.Έτσι, αποφάσισα να ακολουθήσω την παρέα μου και φέτος στο Πλατανίτσι όπου με περίμεναν πολλές δυσάρεστες εκπλήξεις.
Πρώτον, το νερό στα περισσότερα ντους ήταν πιο βρώμικο και κρύο από ποτέ. Υπήρχαν μόνο δύο ντους με ζεστό νερό.Όταν προσπαθήσαμε να γεμίσουμε ένα μπουκάλι με νερό, διαπιστώσαμε ότι το νερό είχε μια κίτρινη ουσία και μύριζε σκουριά-αργότερα ένας παλιός θαμώνας μας είπε ότι ήταν πετρέλαιο.....
Όσον αφορά το περίφημο beach bar, βρισκόταν σε παρακμή αφού δεν υπάρχει πλέον ο κόσμος για να το γεμίσει (οι υπεύθυνοι είναι τόσο έξυπνοι που κλάδεψαν πολύ άγαρμπα τα δέντρα πριν ξεκινήσει η σεζόν).
Τέλος, με 4 ευρώ ξαπλώστρα και καφέ σε ένα κάμπινγκ χωρίς παροχές και μηδέν διασκέδαση, νομίζω πως μπορείτε να διαλέξετε κάποιο άλλο από τα κάμπινγκ του δεύτερου ποδιού. Ναι, η τοποθεσία είναι από τις καλύτερες αλλά δεν αξίζει να πληρώσεις ούτε ένα ευρώ για αυτό το παρατημένο κάμπινγκ αφού ο Δήμος Τορώνης δεν κάνει και τόσο καλά τη δουλειά του....

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 1112

Yesterday 5188

Week 20623

Month 70084

All 12778719

Αυτή τη στιγμή online 94 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1112

Yesterday 5188

Week 20623

Month 70084

All 12778719

Αυτή τη στιγμή online 93 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions