Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 32 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 42138
εκμεταλλεύονται το μονοπώλιο
ημουν το προηγουμενο σ/κ.ο υπαλληλος ο οποιος σου επιδικνυει τα ελευθερα σημεια για να στησεις ευγενέστατος και πολυ εξυπηρετικος.σε γενικες γραμμες ολοι τους ειναι ευγενικοι.περα απο αυτο ομως βρηκα πολλα μελανα σημεια στο camping.
1 δυστυχως αναγκαστηκαμε να στησουμε μπροστα στους νεροχυτες και πηγαινε ο καθένας οτι ωρα του καπνιζε και επλενε τα πιατα.και καθε βραδυ υπηρχαν πολλοι παστρικοι που τους επιανε ο καημος να πλυνουν τα κλαπατζιμπαλα τους μεταμεσονυχτια!!
2 μετα τις 12 κλειδωνουν τις τουαλετες!! οταν βεβαια ηρθε η ωρα να πληρωσουμε για να φυγουμε,τοτε μας ενημερωσαν οτι δινουν μια καρτα !!μα καλα ..επρεπε να φτασουμε στην εξοδο για να μας που οτι επρεπε να μας παρεχουν μια καρτα και να ενημερωθουμε για το καθεστως της τουαλετας???
3 το βραδυ του σαββατου δεν κοιμηθηκαμε καθολου!!!μεχρι τις 6.30 ακουγοταν πολυ δυνατη μουσικη,σκυλαδικα και καθε ειδους ''ποιοτικη'' μουσικη.μετα την μουσικη ξεκινησαν και τα κοκορια οποτε αποχαιρετησα και εγω τον μορφεα και σηκωθηκα.
4 πολυ ακριβες οι τιμες .7 ευρω το ατομο και 7 η σκηνη!!επισης οσον αφορα την απατη της παροχης ρευματος!! σου το αναφερει σαν extra αλλα το πληρωνεις θες δε θες.αν μια παροχη κυριε, μου την παρουσιαζεις ως προαιρετικη τοτε να κοψεις τον απαυτο σου και να βαλεις ενα συστημα που να χρεωνει αυτον που πραγματικα χρησιμοποιησε την παροχη!!
5 το super market επιεικως απαραδεκτο!
6 η ταβερνα μετρια.και εδω εκμεταλλευεται το γεγονος οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη φαγητου εκει κοντα
sorry αν ακουγομαι λιγο σκληρη αλλα οι καιροι ειναι δυσκολοι και θελω να αξιοποιω το καθε μου ευρω
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 943

Yesterday 5941

Week 943

Month 146824

All 12855459

Αυτή τη στιγμή online 176 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 943

Yesterday 5941

Week 943

Month 146824

All 12855459

Αυτή τη στιγμή online 176 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions