Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 70 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 95414
Φευγοντας απο το thalata παιρνω τηλ τον Αρμενιστη εαν υπαρχρει θεση με σκια για τροχοσπιτο,υπαρχει μου λεει μια γυναικα κατω απο υποστεγο οκ της λεω στο δρομο ειμαι και σε μιση ωρα θα ειμαι εκει[υποψην ειναι η πρωτη φορα που παω Χαλκιδικη] .Φτανω εκει και υπαρχει ενας χαμος ταμπελα για ρεσεψιον δεν υπηρχε, δεξια δεν μπορουσα να κανω, και κανω το λαθος και παω οπως πανε και τα αλλα τα αυτοκινητα νομιζοντας οτι παω προς ρεσεψιον με αποτελεσμα να φαω μια τρελη ταλεπορια αφου εκει πισω δεν, εμπρος πολυ στενα βαλαμε το τροχοσπιτο σε μια ακρη και να περιμενω μεχρι και της 8 και μιση το απογευμα μολις θα εχουν φυγει τα περισοτερα αυτοκινητα και η ωρα ειναι μια.Με τα πολλα κατα της 6 ειπα να παω να φτιαξω τα χαρτια για να μπουμε μεσα μετα,με τα πολλα θεση με σκια δεν υπηρχε και η γυναικα που μου το ειπε αρχισε να λεει οτι αυτη δεν μηλησε για υποστεγο και διαφορα σαλια λες και μιλαγε με κανενα παιδακι.Λοιπον η εντυπωση που μου εδωσαν και και ο Αρμενιστης και το thallata ειναι λεμε σε ολα ναι μεχρι να ερθουν και εαν ερθουν απο τους 100 που λεει ο λογος αρκετοι απο αυτους θα μεινουν.και απο τημες στον αρμενιστη 4 πορτοκαλαδες και μια μπυρα μεγαλη 17.5 ευρο τα συμπερασματα δικα σας.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 1418

Yesterday 7236

Week 26738

Month 160807

All 12486831

Αυτή τη στιγμή online 150 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1418

Yesterday 7236

Week 26738

Month 160807

All 12486831

Αυτή τη στιγμή online 150 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions