Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 39 0.5
ΝΑΞΟΣ 56193
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Σκιά
 
2.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
4.5
Το ακριβότερο κάμπινγκ που εχω παει στα 20 χρόνια κατασκηνωτικης εμπειριας. Το ζεστο νερό αποτελούσε πολυτέλεια για οποιον το αναζητα.Το ιδιο ακριβά και τα γυρω καταστηματα οπως μινι μαρκετ,εστιατορια κ.α.Πολλα γκρουπ γάλλων μαθητών με συνεχή φασαρία ακομα και κατα την διαρκεια των ωρων κοινης ησυχίας. Δεν συνίσταται για ηρεμία.Μαλιστα ειχαμε και περιστατικό κλοπής απο 2 γαλλους μαθητες με την επιχειρηση να αδιαφορεί πλήρως μιας και η υπευθυνη του κάμπινγκ προέρχεται απο την Γαλλία. Βέβαια για το περιστατικο επιληφθηκε η Αστυνομία που εμείς καλεσαμε αφου οι ιδιοκτήτες εκαναν οτι ηταν δυνατό για να περασει στο φλου προκειμένου να μην διαταραχθεί το επιχειρηματικο αλισβερίσι που εχουν σε ετησια βαση με τους Γαλλους απο οτι μαθαμε στην πορεία. Αυτο ως γεγονος δυσαρεστησε πολλους απο τους ελληνες διαμένοντες με αποτελεσμα αρκετοι να αποχωρησουν την επομενη μέρα,εμφανώς απογοητευμένοι. Δυσφήμιση αποτελει δυστυχως η συγκεκριμενη επιχείρηση για την κατα τα αλλα πανεμορφη τοποθεσία.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
16 Ιουλίου 2017
Αναχώρηση
23 Ιουλίου 2017
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά άνω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεγάλη σκηνή ( 6 ατόμων)
Απάντηση ιδιοκτήτη 27 Ιουλίου, 2017

Λυπάμαι πολύ για την τόσο κακοπροαίρετη κριτική σας. Πρώτον να
ξεκαθαρίσω ότι η υπεύθυνη είμαι εγώ και είμαι Ελληνίδα και η συνάδελφος
μου από την Ολλανδία οπότε το συμπέρασμα που βγάλατε δεν ανταποκρίνεται στην
πραγματικότητα. Δεύτερον ζεστό νερό έχουμε όλο το 24 ώρο. Το μόνο που
μπορώ να σκεφτώ για το αναληθές αυτό σχόλιο είναι μία ημέρα που
έβαλαν πετρέλαιο στον καυστήρα και ξέχασαν να τον ανάψουν με αποτέλεσμα
να μην έχει ζεστό νερό για περίπου 2 ώρες. Τρίτον, λυπάμαι για το
ατυχές συμβάν που είχατε το οποίο δεν ήταν κλοπή, ήταν απόπειρα κλοπής
όπως ισχυρίζεστε. Έγινε αργά το βράδυ από 2 ανήλικα παιδιά και ο φύλακας σας συμβούλευσε να ηρεμήσετε κ να το ξαναδούμε
το πρωί μαζί με τη δασκάλα τους η οποία εκείνη την ώρα δεν ήταν στο κάμπινγκ. Το πρωί ήρθατε σε μένα κ σας είπα ότι δεν μπορώ να πάρω θέση από τη στιγμή που τα παιδιά κ η δασκάλα τους αρνήθηκαν ότι επιχείρησαν να κλέψουν και σας προέτρεψα να καλέσετε την αστυνομία αφού έτσι επιθυμούσατε μιας και θα ήταν ο καταλληλότερος για να το κρίνει όλο αυτό. Επίσης όταν ήρθε η αστυνομία σας ενημέρωσε ότι η επιχείρηση δεν
έχει καμία ευθύνη για όλο αυτό και είναι δικό σας θέμα εάν θέλετε να
υποβάλετε μήνυση ή όχι. Να είστε σίγουρος ότι εάν ήμουν σίγουρη ότι αυτό έγινε ή ότι σας είχαν κλέψει, εγώ η ίδια θα τους ζητούσα να φύγουν από το κάμπινγκ. Η αλήθεια είναι ότι φέτος είχαμε πολλά
γκρουπ Γάλλων οι οποίοι είναι πελάτες μας όπως κ εσείς και σεβόντουσαν
τις ώρες κοινής ησυχίας μιας και είμαι πολύ αυστηρή σε αυτό το
θέμα και ο φύλακας έκανε συχνά βόλτες μέσα στο κάμπινγκ. Παρ' όλα αυτά επειδή είναι γκρουπ εφήβων σίγουρα μπορεί να
υπήρξαν στιγμές που ξέφυγαν και έκαναν λίγο παραπάνω φασαρία. Τέλος, κανένας δεν
έφυγε την επόμενη μέρα λόγω του συμβάντος και δεν καταλαβαίνω γιατί λέτε αυτές τις αναλήθειες, αντιθέτως πολλοί δυσαρεστήθηκαν με την κίνηση σας να χτυπήσετε τα 15χρονα παιδιά τα οποία φυσικά ήταν λάθος εάν έκαναν
αυτό που ισχυρίζεστε ότι έκαναν αλλά δεν παύουν να είναι παιδιά και όχι ώριμοι
ενήλικες άνθρωποι.
Λυπάμαι πολύ που με αυτό το σχόλιο σας δυσφημείτε μια επιχείρηση που καταβάλλει τόσο μεγάλη προσπάθεια να είναι όλοι οι πελάτες της ικανοποιημένοι.

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 4537

Yesterday 7551

Week 42183

Month 190534

All 13364331

Αυτή τη στιγμή online 510 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4537

Yesterday 7551

Week 42183

Month 190534

All 13364331

Αυτή τη στιγμή online 510 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions