Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 68 0.5
ΜΗΛΟΣ 112121
Καμπινγκ δυο ταχυτητων
(Ενημερώθηκε: 14 Ιουλίου, 2019)
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
2.0
Μιξ συναισθηματα.
Θα ξεκινησω απο τα θετικα:
- Απιστευτα καθαρο καμπινγκ, πρωτη φορα τετοια καθαριοτητα οσο κοσμο και να ειχε
- Καινουριες εγκαταστασεις σε τουαλετες
- Ζεστο νερο στο ντουζ ολη την ημερα και με πολυ κοσμο
- Ευγενεστατο και πολυ εξυπηρετικο προσωπικο
- Εχει ταβερνακι με πεντανοστιμο φαγητο, λιγο πιο τσιμπημενο απο τις κανονικες τιμες (1-2€ πανω), αλλα για Μηλο θεωρειται φθηνο και ειναι ισως το φθηνοτερο μετα το μπακαλικο του Γιανναρη.
- Φανταστικη θεα ειδικα στο ηλιοβασιλευμα
- Φουλ σκια στο χωρο με τις δικες μας σκηνες
-Αν και δε συμπαθω τα καμπινγκ με πισινες και μπαρ, στο συγκεκριμενο ηταν πολυ καθαρη και το μπαρ επαιζε αρκετα τιμια μουσικη ωστε να μην ενοχλειται κανενα γουστο.
- Διαθετει λεωφορειο κυριως απο και προς το λιμάνι. ΠΡΟΣΟΧΗ δε συμφερει οικονομικα να το παρεις για αλλη διαδρομη αν πηγαινει το αστικο.

Αρνητικα:
- το μινι μαρκετ δεν ειχε οριακα ΤΙΠΟΤΑ. Ουτε μαρμελαδες-μελλια-πλαστικα πιατακια-τραπουλες- φρουτα και δεν ξέρω κ εγω τι αλλο. Μονο μπισκοτα, κρουασαν, γιαουρτια και "καλλυντικά". Ομως δεν εχει και τιποτα αλλο τριγυρω να αγορασεις προμηθειες, μονο στο λιμανι. Πλας το ωραριο του ηταν πολυ περιορισμενο γιατι ειχαν μια μονο υπαλληλο.
- Ηταν ισως το ακριβοτερο καμπινγκ που εχω επισκεφθει
- Αν και ειχε σκια φουλ, ηταν κυριως απο κατι καλαμια-σκιαστρο που ηταν αρκετα χαμηλο σε υψος, σ συνδιασμο με τοιχακι τριγυρω να μη πολυ παιρνεις δροσια, αλλα οκει αδιαφορο.
- Στο μισο χωρο που εμπαιναν οι "δικες μας" σκηνες και κυριως στο τελος που ημασταν εμεις ακουγοταν ανα μια ωρα(;) μια απιστευτη βαβουρα σα τεραστιο πλυντηριο ρουχων το οποιο πρεπει να ηταν μηχανισμος για το νερο της πισινας.
- Η τοποθεσια ηταν περιεργη για καμπινγκ, μιας και ηταν σε λοφο και για να κατεβεις στη θαλασσα επρεπε να κατεβεις απο ενα ημιφτιαχμενο μονοπατακι. Αν και δεν ειναι μακρυα ουτε κατι το δυσκολο, εχω συνηθίσει να εχω τη θαλασσα οσο πιο διπλα γινεται. Η μητερα μου ομως που εχει θεμα με τη μεση της ζοριστηκε λιγο, ειδικα στο καυσωνα. Η θαλασσα απο κατω αν και πολυ ωραια, ειχε ενα μπιτς μπαρ με μπιτακια στο φουλ και ξαπλωστρες που σου εσπαγε τα νευρα.
- Οι υπαλληλοι απ οτι καταλαβα δουλευαν 7/7 (εξι μερες ημασταν και δούλευαν ολοι συνεχεια). Πολλοι επισης δουλευαν απιστευτα πολλες ωρες, οπως στη κουζινα και στο λεωφορειο. Θα μου πειτε σεζον ειναι, αλλα θεωρω πως ειναι καλο να το αναφερουμε, ειδικα σε ενα τοσο ακριβο καμπινγκ.
- Ειχε συνεχεια γκρουπ με μαθητες γαλλους και λιγο σου χαλουσε τη φαση, αλλα κλαιν
- Οσον αφορα τις δυο ταχύτητες.. Το καμπινγκ χωριζοταν στο "καμπινγκ" και στο χωρο με τα "resort". Τα resort ειχαν κλειστη πορτα και δικη τους πισινα, ομως ερχοντουσαν στο ταβερνακι και ηταν λιγο ξυνοι. Επιπλεον χωριζοταν και στους χωρους με τις δικες τους σκηνες και τα δωματια, και στο χωρο με τις ελευθερες σκηνες. Σαν συνολο περιπου ενα 20% ηταν το "ελευθερο" καμπινγκ και ολο το υπολοιπο δωματια, δικες τους σκηνες και ρισορτ.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
08 Ιουλίου 2019
Αναχώρηση
14 Ιουλίου 2019
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2549

Yesterday 9878

Week 32252

Month 159833

All 12664951

Αυτή τη στιγμή online 342 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2549

Yesterday 9878

Week 32252

Month 159833

All 12664951

Αυτή τη στιγμή online 342 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions