Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 68 0.5
ΜΗΛΟΣ 112122
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
Εξαιρετικό κάμπινγκ, από κάθε άποψη. Η πισίνα πεντακάθαρη, οι δύο κόρες μου δεν έβγαιναν από το νερό. Το καφέ-εστιατόριο αρκετά καλό (κάποια πιάτα δέχονται ωστόσο βελτίωση), με λογικές τιμές και πολύ φιλικό προσωπικό. Οι τουαλέτες καθαρές - και για μικρά παιδιά (οι κυρίες που καθάριζαν πηγαινο-έρχονταν συνέχεια). Ο ιδιοκτήτης ήταν κάθε μέρα εκεί γύρω, παρατηρούσε και διόρθωνε. Μου φάνηκε σοβαρός επιχειρηματίας.

Οι κατασκηνωτές: πολύ καλός κόσμος - ομάδες γάλλων, νεαρά ζευγάρια βέλγων, γερμανών - εύκολη κοινωνικοποίηση και καλή παρέα για έναν γαλλόφωνο σαν εμένα.

Το νησί είναι σαφώς υπερτιμημένο και πολύ ακριβό. Το κάμπινγ σε γλυτώνει από ανόητα έξοδα και σου χαρίζει μια ευκαιρία να γνωρίσεις κόσμο και να περάσεις ξέγνοιαστα. Για 7 βράδια, με μεγάλη σκηνή, πλήρωσα όσο θα έδινα γιά ένα βράδυ σε κάποιο ασβεστωμένο τσιμεντοσπιτάκι στην Πλάκα ή τον Αδάμαντα. Η εκδρομή που κάνουν τα σκάφη στο Κλέφτικο κλπ απαράδεκτα ακριβή (90 ευρώ το άτομο και 60 τα παιδιά). Εξαίρεση στην υπερτίμηση, το Μεταλλευτικό Μουσείο, καλαίσθητο και καλά εξοπλισμένο.

Οι γεωλογικές διαδρομές που προτείνει το Μεταλλευτικό Μουσείο, αν και διατρέχουν ενδιαφέροντα τοπία, είναι κακά σχεδιασμένες και απαιτούν off-road όχημα, άρα δεν τις κάνει κανείς ξένος.

Ως προτάσεις - και όχι ως παρατηρήσεις - θα ήθελα λίγη σκιά στο πάρκινγκ, και κυρίως όταν έφτασα στις 10 το βράδυ με δύο μισοκοιμισμένα παιδιά θα ήθελα να μοιυ υποδείξει κανείς που να στήσω (το κάμπινγ είναι πολύ μεγάλο) και να με ρωτήσει αν θέλω λίγη βοήθεια.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
04 Αυγούστου 2018
Αναχώρηση
12 Αυγούστου 2018
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεγάλη σκηνή ( 6 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2690

Yesterday 9878

Week 32393

Month 159974

All 12665092

Αυτή τη στιγμή online 307 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2690

Yesterday 9878

Week 32393

Month 159974

All 12665092

Αυτή τη στιγμή online 307 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions