-Φοβερό νησί ΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ!!!!!!!
-πολύ ωραίο camping με απίστευτη θέα,
-σχετικά εκσυγχρονισμένες εγκαταστάσεις,
-πισίνα και εστιατόριο με θέα όλη την παραλία και την λίμνη
-φιλικοί άνθρωποι και γενικά έχει ησυχία στο κάμπινγκ και καλές τιμές 18ευρώ όλα
-Το κάμπινγκ είναι μακριά από το κέντρο. Οπότε η μετακίνηση είναι ένα μεγάλο πρόβλημα ανάλογα και την περίοδο που πας βέβαια, αλλά τα δρομολόγια είναι αραιά και δεν πάνε σε όλες τις παραλίες και το εισιτήριο ακριβό (από το κάμπινγκ έπρεπε να αλλάξεις 2 λεωφορεία για να πας βόρεια). .
-Το εστιατόριο είναι ακριβό και το φαγητό είναι πολύ μέτριο.
-Αν κάποιος ψάχνει πράσινο και την φοβερή σκιά σίγουρα δεν θα την βρεί στην Μήλο. Είχε κάτι στέγες και ελάχιστα μικρά δεντράκια άλλα για εμάς που θέλαμε να εξερευνήσουμε το νησί δεν ήταν πρόβλημα και ξυπνάγαμε κατά τις 9.