Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 68 0.5
ΜΗΛΟΣ 112122
Πριν 2 χρόνια...
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Πριν 2 χρόνια πάντως που πήγα έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις από το κάμπινγκ. Γύρω στο τελευταίο δεκαήμερο του Ιουλίου και η κατάσταση αρκετά χαλαρή στο κέμπινγκ. Γύρω στο 60% πρέπει να ήταν η πληρότητά του, οπότε ήμασταν αρκετά άνετα. Αυτό που μου άρεσε ήταν ότι δε μου πείραξαν τίποτα από τα ψυγεία (φαγώσιμα και ποτά) όλες τις ημέρες που έμεινα εκεί, σε αντίθεση με άλλα κάμπινγκ όπου τα ψυγεία είναι κοινά και ανοιχτά (π.χ. στη Θάσο μου λούφαραν τις μπύρες μέσα σε ένα μισάωρο!). Η θέα από το μπαρ είναι εξαιρετική και προσφέρει ένα από τα πιο όμορφα ηλιοβασιλέματα του Αιγαίου. Οι τιμές νορμάλ έως τσιμπημένες θα τις έλεγα και η καθαριότητα επίσης σε πολύ καλά επίπεδα. Μοναδικό μελανό σημείο το γεγονός ότι από την κουβέντα που έκανα με μια κοπέλα που εργαζόταν εκεί διαπίστωσα πως ο ιδιοκτήτης του κάμπινγκ τους γονατίζει στη δουλειά - δωδεκάωρα και βάλε! (ίσως γι αυτό να ήταν κακόκεφοι που λέει και ο φίλος πιο κάτω). Παλιότερα νομίζω είχα ξανα-σχολιάσει, αλλά τώρα είπα να υποβάλω και αξιολόγηση με το νέο σύστημα....

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3106

Yesterday 9878

Week 32809

Month 160390

All 12665508

Αυτή τη στιγμή online 513 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3106

Yesterday 9878

Week 32809

Month 160390

All 12665508

Αυτή τη στιγμή online 513 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions