Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 39 0.5
Hot
ΤΖΙΑ 98787
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
3.0
Πηγαμε το τριημερο του 15 Αυγουστου μια παρεα 4 ατομων.Δεν ειχαμε ιδιαιτερη εμπειρια απο οργανωμενα καμπινγκ καθοτι συνηθως κανουμε ελευθερο.Η γενικοτερη εικονα που μου αφησε το καμπινγκ ειναι πολυ καλη.Ωραιο μερος,ησυχο με ψηλους ευκαλυπτους και πιο περα αρκετες ελιες(εμεις καθομασταν προς τα εκει καθοτι δεν βρηκαμε μερος στους ευκαλυπτους).Οι τουαλετες οντως πολυ καθαρες,εγω προσωπικα ενοιωθα λες και ειμουνα σπιτι μου.Καθαροι νηπτηρες,βρυσες κλπ,δεν ειχε χαρτι τουαλετας αλλα το βρηκα λογικο.Οι ντουζιερες ηταν πολυ καλες,καθαρες με ωραια πλακακια και αφθονο ζεστο νερο.Το μονο αρνητικο που βρηκα και πολυ σωστα ανεφεραν και οι υπολοιποι ειναι το ζευγος που ειχε το καμπινγκ το οποιο με την πρωτη κιολας ματια καταλαβαινες οτι ηταν καπως στην πριζα.Ηταν μονημως κατσουφιδες,αγενης και ειχες την εντυπωση οτι εαν ρωτησεις κατι οτι θα τα παρουν στο κρανιο.Κατσαμε για καφε (τον οποιο δεν ξερουν να το φτιαχνουν) και η τιμη του φραπε ηταν 2.5 ευρω το οποιο βρηκα αρκετα ακριβο για καμπινγκ (δεν ειμαι τσιγκουνης).Ειχε και μινι μαρκετ αλλα το μονο που πηρα ηταν τσιγαρα.Γενικα με τους ιδιοκτητες ουτε τσακωθηκαμε ουτε ασχοληθηκαμε και ιδιαιτερα απλα αναφερω οτι οντως ηταν αγενης και καλο θα ηταν να σνομπαρετε το καφε που εχουν μπας και βαλουν λιγο μυαλο και μαθουν και τροπους.Η παραλια διπλα στο καμπινγκ καλη αλλα οχι τιποτα το ιδιεταιρο (κουνδουρος,σπαθι οι καλυτερες για μενα).Στη ταβερνα διπλα δεν πηγαμε γιατι δεν μας γεμισε και πολυ το ματι (η καλυτερη που πηγαμε ειναι "το στεκι" στην ιουλιδα ψηλα ψηλα στην εκκλησια το καλυτερο φαγητο μακραν και οι καλυτερες τιμες που βρηκαμε!).Το νησι (πρωτη φορα πηγαιναμε) μας αφησε πολυ καλες εντυπωσεις ισως επειδη πηγαμε με το σκεπτικο οτι δεν περιμενουμε και πολλα πραγματα.Οι τιμες τους γενικα ηταν ακριβες για το νησι και ο λογος πιστευω ειναι οτι βασικα το μερος το εχουν κανει στεκι οι εφοπλιστες με τα κοτερα τους καθοτι ειναι κοντα και εχουν και πολλες εξοχικες κατοικιες εκει.Αυτος ειναι και ο λογος ο οποιος το νησι δεν εχει οδικη προσβαση παντου (οι εφοπλιστες θελουν την ισυχια τους).Η αποσταση απο την κορησσια (λιμανι) μεχρι το καμπινγκ ειναι 17 χμ αλλα με πολλα στροφιλικια,ανηφορες κατηφορες και γενικοτερα επικινδυνο δρομο στο οποιο το βραδυ πρεπει να εχεις τα ματια σου 14 και φυσικα ο driver να ειναι νηφαλιος!Τελος μπορω να πω οτι στο νησι εφαγα καλο φαγητο υπω την εννοια του μαγγειρεματος, ηταν ολα πολυ νοστημα!Θα ξαναπηγαινα στο νησι, μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις καθως και το καμπινγκ (τους ιδιοκτητες τους αγνοω,ελπιζω να καταλαβουν οτι η ζωη δεν ειναι μονο να κονομας φραγκα αλλα και να χαμογελας και να εισαι ευχαριστος στο κοσμο).

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 7371

Yesterday 9798

Week 45181

Month 25025

All 12733660

Αυτή τη στιγμή online 387 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7371

Yesterday 9798

Week 45181

Month 25025

All 12733660

Αυτή τη στιγμή online 387 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions