Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 10 0.5
Hot
ΙΟΣ 32925
Προσφερει αρκετα - Παρτι στην πισινα και ποτα - Βρωμια - Φασαρια αλλα αντεχεται...
Πηγα τον Αυγουστο του 2008 με την παρεα. Αυτο που σου δινει να καταλαβεις αρκετα γρηγορα ειναι οτι προκειτα για ενα μεγαλο club τουλαχιστον μεχρι τις 10 το βραδυ που ηρεμουν λιγο τα πραγματα. Απο παροχες εχει διαφορα οπως σκηνες για να νοικιασεις ή μικρα σπιτακια αλλα δεν μου φανηκαν και πολυ σοι. Το μινι μαρκετ εχει τα παντα. Το εστιατορια εχει διαφορα φαγητα τα οποια δεν θυμαμαι να μου εκαναν ιδιαιτερη εντυπωση. Απο το μεσημερι και μετα γινεται ενας πανικος στη πισινα και η μπυρα ρεει αυθονη. Απ οτι θυμαμαι υπαρχει χωρος με μπιλιαρδα και air hokey καθως και ιντερνετ καφε. Βρισκεται μπροστα ακριβως στη παραλια (ισως μια απο τις δυο καλυτερες του νησιου). Σκια μπορει και να μην βρεις καθως γινεται ενας χαμος αν πεσεις σε ωρα αιχμης. Καλο θα ηταν να κανονισετε να φτασετε νωρις οταν θα κοιμοουνται οι αλλοι δεν θα εχουν ακομα γυρισει για να βρειτε χωρο αλλα και παλι πρεπει να βιαστειτε γιατι θα εχετε και τον ανταγωνισμο των αλλων νεοφερτων. Ολο το νησι μιλαει αγγλικα, ιταλικα, ισπανικα και ελαχιστα ελληνικα. Το ιδιο ισχυει και στο καμπινγκ. Ακομα και αυτοι που δουλευουν εκει ειναι ξενοι και ξερουν συνηθως μονο τα βασικα ελληνικα (ναι, οχι, μαλακα). Απο ασφαλεια προσωπικα δεν αντιμετωπισαμε προβλημα αλλα αλλοι φιλοι μου που ηταν εκει μου ειπαν οτι τους κλεψανε. Παντως υπαρχει παντα καποιος στην εισοδο. Αυτο που μου εχει μεινει ειναι βρωμια που επικρατει. Καθαριζουν αλλα ποτε δεν προλαβαινεις να πετυχεις κατι καθαρο γιατι καποιος ευρωπαιος (αγγλος κατα πασα πιθανοτητα) που δεν εχει αναπτυξει ακομα αρκετη νοημοσυνη για να ξερει πως να φερεται σε δημοσιους χωρους θα τα εχει βρωμισει πριην απο εσενα. Λεωφορεια εχει συχνα ενω το βραδυ μπορειτε να γυρισετε με τα ποδια. Ειναι περιπου 30 λεπτα ισως και πιο λιγο και καλο θα ηταν να βρειτε μια κατηφωρα απο οπου κοβεις δρομο. Φαινεται οτι βγαζει αλλου αλλα σε βγαζει στον δρομο του καμπινγκ. Συνοπτικα το καμπινγκ ειναι οτι πρεπει για ξεφαντωμα αλλα αν θελετε να κοιμηθειτε θα πρεπει να προσπαθησετε και λιγο. Μεσος ορος ηλικιας 25. Αυτα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2156

Yesterday 8896

Week 50690

Month 178271

All 12683389

Αυτή τη στιγμή online 385 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2156

Yesterday 8896

Week 50690

Month 178271

All 12683389

Αυτή τη στιγμή online 384 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions